| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Mai e cineva dintre vechii useri de pe TPU, de la T/A pe aici?
Brusc mi s-a facut dor de voi: Jwoww, Daisy, Killy, Suck, Fabulosu, Doub, Blitz, SentimentStralucirePalmolive, Endoryous, 9octombrie, Readetot, Madpotato!
MadPotato era singurul ramas fidel dar a disparut si el sad
kiss kiss kiss la toti!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi sigur ca si lor le e dor de tine de numai intra aici

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-ai de unde stii daca mai intra sau nu. Si apoi asta este... In viata nu intotdeauna oamenii iti impartasesc gandurile, dorul, iubirea... Eu una nu astept nimic in schimb. Am vrut sa salut oamenii cu care candva am avut niste conversatii placute, uneori chiar interesante sau incurajatoare, dar tu n-ai cum sa intelegi asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai lasat fara cuvinte ce sa spun ipocrizie infinita

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

laughing) Uite de ce nu te blochez eu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma iubesti in secret?

| Drimmero a răspuns:

Cativa mai intra si acum sub alte denumiri.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Care dintre ei?

| Doub a răspuns:

Mă simt apreciată, iuhuuuu.
saluuuuut

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Alohaaa!

| pisalogspecialist13 a răspuns:

Disparuti sa stea toti in continuare.