| wizopo2 a întrebat:

Am inregistrat cum cantam la chitara pe telefon, dar nu se prea aude clar, si in unele parti se aude ciudat. Cum pot retusa, imbunatii si schimband melodia la chitara in Audacity?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Poti rezolva cumparanduti un microfon bun.winking

| Armin2002 a răspuns (pentru RockNbeer):

Salut! Imi poti recomanda un microfon tip lavaliera pe care sa-l pot conecta la telefon? Am cumparat un microfon de asta si imi trebuie un adaptor, pe care nu-l gasesc nicăieri de cumparat. Poate stii un microfon ce nu necesita adaptor. Multumesc!

1 răspuns: