| yonnuutt a întrebat:

Salut, acu o luna am fost muscat de un caine nu era maidanez, nu mi-am facut vaccinu, a trecut o luna si ceva mai patesc cevahee hee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Daca cainele nu era turbat, n-ai nimic, te-a muscat tare?

| yonnuutt explică (pentru Naяutσ):

Nu.abia m-a atins, o rana mica, s-a vindecat demult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa consulti un medic.

| sokey a răspuns:

Ai turbat deja. One Love!

| TheoP a răspuns:

Doctora mea de familie mi-a spus ca o femeia a avut pe halat sange de la un caine si s-a schimbat de haine si-a dat halatul jos iar peste 20 de ani a murit din cauza acelei mici pete de sange de la un caine turbat deci mai bine iti faci vaccinul ala

| yonnuutt explică (pentru TheoP):

Exista anti-corpi... si crezi ca o sa patesc eu asa ceva? mi-a trecut rana m-a zgariat un pic ..am mai fost muscat de caine de 3 ori.

| TheoP a răspuns (pentru yonnuutt):

Eu ti-am spus ce mi-a zis doctora daca vrei sa iti faci vaccinul sau nu, nu ma intereseaza.Ai intrebat, ti-am raspuns

| Cartofaru2000 a răspuns:

Nu mai patesti nimic, stai chill