| Sophie_3843 a întrebat:

Ce fel de talente aveti?

26 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Desenulhappy

cami
| cami a răspuns:

Imi place sa compun povesti happy

| Nastia a răspuns:

Imi place sa citesc, sa desenez, sa cant si sa dansez, sa compun versuri si sa scriu proza,...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am o voce foarte buna happy

| adyth a răspuns:

Imi place sa desenez si sa scriu tot felul de tampenii tongue (bineinteles ca nu le arat nimanui..decat, sa zicem...prietenelor mele cele mai bune tongue)

| mami a răspuns:

1001 orice, repar in casa electrice, pantofi, haine zugraveli, cultiv in gradina, amenajez iazuri, fantani ornament, floricultura, citesc mult, si aici la TACLALE

| Klara a răspuns:

Dansul (stiu dansuri populare romanesti, maghiare, rusesti, israeliene si grecesti) happy
Si imi place foarte mult sa desenez, din pacate nu mai am talentul pe care il aveam la desen pe la vreo 15-16 ani sad
big grin

| alma a răspuns:

Din toate cate un pic.

| inna a răspuns:

Pictez, cant, joc teatru laughing

| JackieSue a răspuns:

Desenul si povestile.
Desenez foarte frumos in creion...parca e real...si cu culoare parca prinde viata, iar cat despre povesti am planuri mari... vreau sa scot o carte...deja am compus o serie de povesti...astept sa-mi vina idei...sau daca poate cineva sa ma indrume putin :d...am 63 de povesti in acest moment, dar as vrea sa ating 100 si nu prea am idei acum.

| Pho3nix a răspuns:

Imi place sa fac teatru big grin...

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai am o imaginatie foarte bogata si compun povesti si imi mai place foarte mult sa cant.

| ICanLoveYou a răspuns:

A da am uitat dansez dansuri populare, moderne si imi place mult sa desenez cu clasa am luat premiul intai la dansuri populare pe judet si desenele mele de obicei sunt destul de bune:p.Nu ma laud dar vroiam doar sa-ti spun.

| Sophie_3843 explică:

Ingerash, eu fac cursuri de pictura pe sticla, in creion si pe lemn, eu dau multe auditii muzicale(si chiar am castigat 4 cupe, 5 trofee si 66 de diplome.Mai fac si cursuri de dans la avansati la clubul Artis.In rest la scoala sunt cea mai buna din clasa, fac cele mai reusite compuneri si povesti care uneori ajung in diferite reviste si ziare si imi place enorm de mult sa compun poezii!(sa nu ma intelegeti gresit, va rog, dar nu ma laud):d pup:!

| dragosh a răspuns:

Am un mare talent la un anumit joc pe pc si anume nfs mw:Xlaughing

| dragosh a răspuns:

AA si inca ceva..ma pricep sa cant melodia beat it a lui michael jacksonhee hee

| Paula a răspuns:

Din toate cate-un pic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncarea cu privirea iar ca sport national Hamburghez"halbere"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa desenez si sa pictez, thu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte desenz...am si un panou cu desenele mele expuse in liceu:X...cant,dansez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...ascunse.

| yanny`s a răspuns:

Imi place sa compun poezii.Am momente si momente:p tu?

| DarKJoKeR a răspuns:

Desenez[de preferat in creion], cant din voce si chitara, practic iluzionismul[magia], si multe altele:p

| alexboy a răspuns:

Pai imi place sa desenez si sa cant la tobe.

| sandero a răspuns:

Imi place sa cant, sa compun cantece, povesti si nu in ultimul rand sa ma DISTREZZZZZ!

| sandero a răspuns:

Imi place sa cant,sa compun cantece,povesti si nu in ultimul rand sa ma DISTREZZZZZ!