| LordBolton a întrebat:

Flăș,flăș,flăș :

Bine ati venit la Nazi niuz:
-Principalele stiri ale zilei:
1. ww2EXPERT face o vizita oficiala la categoria "religie" il avem in direct si in reluare:

eu: -Deci domnule ww2EXPERT, ce va facut sa veniti la categoria "religie"?

ww2EXPERT: -Pai mie imi place sa incerc lucruri noi, iar la categoria "religie" am parte de razboi in fiecare secunda...

eu: -Senzational sa trecem la urmatoarea persona domnul Error von Found

ErrorFound: - Poti sa imi ErrorFound

eu: -Ce va facuta sa va luati un mic concediu de pe T/A?

ErrorFound: -Pai excil m-a enerva cum imi strecura lenjeria intima sub usa, cum arunca cu chiloatei in mine, asa ca acum ma bat cu niste fanatici de pe religie.

DDDirect: - Senzational doamnelor si domnilor eu sunt...

eu: -Paza!

DDDirect: -O sa mai auziti de mine, Dan Senzationescu de la Zero TV...

2. Ani28 si l-a pierdut sobolanul(cred ca era un sobolan) daca il vedeti il cheama Steve McQueen

3. Utilizatorl "Pe*isu" este inchis pentru 24 de ore pentru viol asupra unei papusi gonflabile laughing

4. exceel inca se ascunde in padure dupa ce a furat un sac cu lenjeri murdara de la spalatorie.

5.Ashadow bantuie strazile cu ceata sa de zombi, nu lasati copii sa iasa din case.

6. Unica a murit de vreo spatamana/doua se da coliva gratis.

7. Cartaoful lui Speed tocmai a fost prins ca a condus in stare de ebrietate.

p.s intreare: -Care sunt cei mai cunoscuti 10 membri de pe T/A?

eu sunt MăCheamăMarian112 si va prezint stirile dupa-amiezii T/A

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu nu-i cunosc pe toți.

| Furculingură a răspuns:

Nu sunt în ordine. ( şi îi pun pe cei vechi, nu trebuie uitaţi )

1. Muflă
2. Cretaker
3. Mhn24 ( alias Polaris )
4. AikkoxD
5. giuly
6. Loome
7. Sconcsiş
8. NOBODY
9. Apache
10. Musique

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi... cei mai cunoscuți 10 useri de pe trivia/amuzante?
Ar fii:
1.Cretaker
2.Polaris
3.Clannad
4.ThemScamy
5.Musique
6.Eu cred...
7.Ashadow
8.Veru
9.Shadow(era)
10.UnCățelDeUsturoi.

| suităr a răspuns:

Ăm...nu le am cu [,] clasamentele.
Plus ca nu vin din T/A-ul virgin de pe vremea lui Cretaker

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu ştiu să-ţi răspund la întrebare, dar am înţeles că Exceel ar fi cel mai cunoscut. Sau aşa ceva.

| Ayako a răspuns:

Cel mai popular este *moment dramatic*

exile.

| Neverwas a răspuns:

Mersi ca m-ai avertizat legat de invazia zombi a lui Ashadow! Tocmai voiam sa imi trimit verisoara la plimbare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ciudată lumea asta a voastră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o ordine aleatorie:
1. Ashadow
2. Speed
3. Expert
4. Exceel
5. Miku
6. Ayako
8. Smileyetc.
9. Amadeea
10. Verutza
11. Zurick
12. Furculingura
13. Bles
14. Ani28
15. Musique.

| LเttlєNєкo a răspuns:

Nu pot sa fac un top, nu sunt de mult aici sad

| Andrey3oo7 a răspuns:

Cea mai tare intrebare(sau ce o fii) EVER rolling on the floor laughing happy straight face

| Andrey3oo7 a răspuns:

Random comment dupa 2 ani happy

| Penisu a răspuns:

1.Penisu'.

| LordBolton explică (pentru Penisu):

Te-ai suparat ca am pus cenzura?

| Penisu a răspuns (pentru LordBolton):

Nu