| Insomnii a întrebat:

Fratilor ma cam bate gandu sa ma duc la comics dar mi-e frica daca o sa faca aia experimente pe mine?
Ce ziceti sa plec? Si cate perechi de chiloti si sosete sa-mi iau pentru transfer?

7 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Bate vântu' pe la comics

| FucktheSystem a răspuns:

Poi câte o percehe de chiloti pe zi, si de șosete n-ai nevoie că mergi desculță.
Și ai grijă cu experimentele alea, nu știi niciodata...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Da experimenteaza cat de JB-ofila esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la comics bantuie niste fantome!
Ai grija! Poate cineva chiar acum te ciupeste de chilotei x_x

| DeeDee a răspuns:

Eu zic sa lasi chilotii sosetele si sa te inarmezi cu Kalasnicoave. Nu de alta, dar cum postezi comicul, cum o sa-ti dea unul in cap ca nu il duce capul sa inteleaga gluma talaughing

| BoGhDaN a răspuns:

Pleaca lasane

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Niciuna...simte briza de la comics care vine si pleaca happy