| anonim_4396 a întrebat:

Fuego l-a dat in judecata pe Bendeac? Vorbesc serios acum.

11 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Aşa am auzit şi eu :)))) Din cauza celor de la "În puii mei".
https://www.youtube.com/watch?v=RbWvXl85c3Y

| LoveToHate a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta.
Da, Fuego l-a dat in judecata pe Bendeac.

| anonim_4396 explică (pentru LoveToHate):

Cine a castigat?laughing

| LoveToHate a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu.N-am aflat inca.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fuego e si prost, so aflat el mai destept decat toti sa-l dea in judecata.

| MCRgurl a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce mai prost? ca s-a saturat sa rada ala de el si sa-l faca sa para un prost?

| anonim_4396 explică (pentru MCRgurl):

De ce ma rog a dat in judecata asta e treaba comicilor. Daca el e asa ce nu-i convine.Nu ar trebui sa ia totul in serios.Doar spune la inceput ca e o parodie.Eu sa fiu in el m-as bucura cas vedeta.

| MCRgurl a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu daca as fi fuego l-as bate cu mana mea pe bendeac.l-a facut gay si violent, mie nu mi se pare ok treaba asta.adica ce avea bendeac cu fuego? tu zici ca te-ai bucura pentru ca nu esti in pielea lui dar pariez ca daca ai fi fuego nu ti-ar placea sa fi facut gay la tv

| anonim_4396 explică (pentru MCRgurl):

Daca ar fi desteps ar trebui sa stie ca oameni se uita din amuzament la ''In puii mei'' si nu ii ia nimeni in serios.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Ne facem asasini în serie.

| Andra_8863 a răspuns:

Daca vorbesti serios de ce ai mai pus intrebarea pe trivia/amuzante si nu