| andrei733 a întrebat:

Sal TPU.Am o intrebare pentru cei care se uita la in puiimei; Am vazut ca bendeac il imita pe fuego cand face ca toti...si vreau sa stiu daca el chiar si-a iesit din fire. Vreau un link cu videoul in care fuego face urat. Funda si voturi

2 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Parerea mea este ca daca Fuego si-a iesit vreodata din minti cred ca a facut-o atunci cand nu erau camerele de filmat pe el.
Apropo pe net nu gasesti filmari cu Fuego sa isi iasa din minti si alte din acestea, dar chestie e ca emisiunile de divertisment si respectiv pamflet gen Mircea Badea, mereu exagereaza pentru cresterea audientelor. In alta ordine de idei multa lume il crede pe Fuego un increzut si un plin de el chiar daca el vrea sa para un "sfant", si de aceea incep sa isi bata multi joc de el ca drept rezultat emisiunea "In puii mei ".
Raspuns final : Nu, eu nu cred ca sunt filmari cu el cand este isteric sau nu cred ca si-a iesit vreodata din minti...
Imi aduc aminte de un caz similar cu Andreea Esca atunci cand era in direct si aia o pieptanau alea alea, si ea nu se auzea in casca, sti ca daca nu te auzi in casca atunci cand vorbesti e o problema, dar surpriza casca mergea, si Esca a scos urmatoarea replica :"Auzi, cred ca iar se futu asta ca nu stiu ce dracu are de nu merge "; de aici tragem urmatoarea concluzie: oamenii care apar la televizor, persoanele publice nu isi vor arata niciodata adevarata lor fata numai daca vor fi chiar atat de nevoiti ca sa o faca.

| andrei733 explică (pentru Sh0ck):

Am vazut faza pe net iar in ceea ce il priveste pe fuego el chiar a iesit din fire pentru ca bendeac e adevarata exagereaza, dar totul porneste de la un moment real