| MâţulMov a întrebat:

Hai sa intru si eu in spiritul Craciunului, si sa pun o intrebare:

Daca ai putea sa-i faci un cadou unui singur user de pe TPU, cine ar fi acel user?

P. S. :eu va urez Sarbatori Fericite!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uf, acum înțeleg de ce lumea nu se prea grăbește să aleagă Moș Crăciun și Crăciuniță...
E greu, frate!

| MâţulMov explică (pentru NOname):

Cam asa e, si pe langa asta, unii mai fac si misto straight face

| MyObsession a răspuns:

AnneBrelove struck
Mâncaoar mama de modestă ce e

| Dumnezău a răspuns:

I-as da o pisica lui kongeriket. laughing

| AnneBre a răspuns:

Lui MyObsession. :3
I-aş da o felicitare pe care aş scrie ''Dă şi mie un cadou!''

| infires a răspuns:

Eu ii voi da unui singur user TPU cadou: T/A

Răspuns utilizator avertizat
| Dede1 a răspuns:

Tie ti-asi da un cadou :
_|_La multi ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui BenBurnleyTheo. Ca e adorabil tipul. Vreau sa il sufoc, deci i-as face cadou o zgarda. Eventual o multumire, ca a fost mereu alaturi de mine la rau si la bine, nu a uitat niciodata ca exist, nu m-a ignorat deeeeeeeloooc si niciodata, si, si, si... atat.