| ReZiSTorr a întrebat:

Sarbatori fericite! Cum sarbatoriti voi cei singuri si fara relatie, prieteni Craciunul dar si alte sarbatori? Eu nu simt deloc spiritul Craciunului.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simteam cand eram mic si mergeam cu colinda, erau alte vremuri, azi sarbatorim prin taste totul si închiși in case, hai sa mergem la schi noi doi sa ne distram si fete sa agatam

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna,

Chiar daca ar fi asa, trebuie sa stii ca fericirea de sarbatori nu consta doar in... statul langa cei dragi, asa vine ca "idee" numai.

Fericirea tine strict de tine, de felul tau de a vedea lucrurile. Daca vrei sa fii fericit, o sa fii fericit.

Insa daca tu gasesti fericirea in astfel de lucruri, atunci da... putem spune ca asta te face fericit, ca o dorinta.

Daca te ajuta cu ceva, noi iti tinem companie cu gandurile noastre bune despre tine ^_^

| Sofer a răspuns:

Nici eu nu simt Crăciunul dar îl petrec cu familia.

| Roberrt21 a răspuns:

Nu trebuie sa ai iubita, prieteni etc. Dacă poți sta cu familia este cel mai frumos crăciun, da, este adevarat daca esti cu iubita sau prieteni e mai distractiv, mai happy si asa. Dar și cu familia este foarte frumos.