| lanadeoaie a întrebat:

Haideti sa ne distram!
Scrieti cea mai amuzanta intamplare din viata voastra!
(cea mai amuzanta primeste funda)

Răspuns Câştigător
| CreațaMăăă a răspuns:

Eu am mai multebig grin
1)Eram pe mess, si vorbeam cu o colega.Si a pornit vorba ca vreau sa imi dea mie ceva.In loc sa scriu mie am scris **** si vine cam asa:Vreau sa imi dai ****laughing)))))rolling on the floor
2)Cand eram eu mica imi placea sa am parul ondulat.Si am vazut o bormasina din accea cu care se pune cuie in perete(etc.)Si eu vroiam sa imi fac cu ea parul.Eram mica si nu stiam ce era, asa ca, mi-am facut parul "ondulat"sau mai bine incurcat cu accea bormasina blestemata!laughing)Sper ca te-am facut sa razi.Merit o funda?

6 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Să vezi, eram acasă și am mers până la baie. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Mă doare burta de râs.rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Deci fii antena 1.
Eram in curterolling on the floor) laughing rolling on the floor laughing) rolling on the floor) rolling on the floor)) laughing si a inceput sa bata vantul!rolling on the floor) laughing)) rolling on the floor) laughing)
Funda? Fundita? Hai te roogg imi dai funda? Merit funda? Pls plz pls plz plz pls funda te rooooggggg :O3

| MrAngelus a răspuns:

Sunt mai multe, de unele nici nu-mi aduc aminte...

1)Cand am dat cu oua in case.
2)Cand l-am vazut pe unu' ca dat o flegma cu muci pe un televizor de la statia de metrou si a cazut pe jos. Era misto daca vedeai.
3) Cand am facut schimb de telefoane cu unul. Ala avea numai manele pe ele. Eram in autobuz si au iesit castile din telefon. Trebuie sa stii ce s-a intamplat mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am călcat in "treaba mare" de câine. A venit profesoara şi a întrebat ce pute în clasă.
Ne-am uitat fiecare pe picioare şi eu...adică piciorul meu adică "treaba mare" de pe piciorul meu puţea. Şi când nu s-a uitat nimeni am pus pe scaun la profesoară şi aia s-a pus pe scaun şi îţi inchipui ce s-a întâmplat. Plus că m-am învoit la baie să mă şterg cu apă pe pantof şi nu s-a prins nici în zi de azi că eu am fost.

P. S.: Sper că n-are profesoara cont pe TPU...

| คlєxヅ a răspuns:

O batrana sta la ocazie pe autostrada. Opreste o masina si o intreaba:
- Unde mergi?

- La Bucuresti.

- ****, ii spune soferul si pleaca.

Opreste alta masina:

- Unde mergeti?

- La Bucuresti.

- Va duc eu.

Batrana ii povesteste tanarului ce a patit mai devreme si il intreaba pe acesta ce inseamna ****. Rusinat tanarul nu indrazneste sa ii spuna adevarul si alege sa ii spuna ca inseamna sanatate. Ajunsi la Bucuresti, batrana il intreaba cum se poate recompensa.

- Lasa, mamaie, nu trebuie, mi-a facut placere.

- Bine, atunci sa ai parte de multa ****.

O patise bunicamea cand se ducea la Bucuresti! Exact asa a spus si cand a intrat pe usa, asa ca am incercat sa formez un banc cu intamplarea.Asta mi povestise ea!