| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa ne jucam happy
Regula e simpla: eu pun o intrebare la care primul care va posta o sa raspunda(nu stiu cine va fi).
Pe urma aceeasi persoana puna o alta intrebare unui alt user care va urma.
Deci fiecare care posteaza, prima data raspunde la intrebarea pusa de userul care a postat mai sus si la randul lui pune si el o intrebare urmatorului, sper ca ati inteles ideea.

P.S. Funda va primi cel care posteaza ultima(la 3 zile de la ultima postare acord funda).

CE AI FACE DACA AI AFLA CA VECINUL/VECINA S-A INDRAGOSTIT DE TINE?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Mas sinucide, nu as vrea o vecina care sa ma urmeasca prin curte si ma vada ce fac

0 răspunsuri:
Întrebări recente