| Andishor a întrebat:

Harciog de ce nu a devenit expert TPU? laughing Nu credeti ca ar trebui sa fie? whistling

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Poate ca nu are nevoie de un titlu ca sa fie remarcat sau sa-l creada altii cel mai bun, pentru ca el stie cum e si atat conteaza pentru el. Nu e singurul utilizator care a renuntat la acel titlu si nu ma refer la mine.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand propune Raluca alegerea unui nou expert poti sa il propuiwinking
Bineinteles, daca el vreawinking

| Bacemi a răspuns:

A fost expert o vreme. Acum nu mai este. Poate a renuntat la titlu.

| Яùxsi a răspuns:

Intreaba-l personal. laughing

| AnonyMess a răspuns:

Mie mia vorbit urat la o intrebare!

| hottweet a răspuns:

Cred ca din cauza ca cateodata da raspunsuri ironice, si deranjeaza unii useri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca ai fi facut mai bine daca-i trimiteai un mesaj pe privat? Oricum, nu s-a deranjat sa-ti raspunda la intrebare laughing, deci mai spera inca la mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar'minaaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Andishor da-i click pe poza, iti va aparea profilul si acolo scrie,, trimite mesaj``winking.

| Andishor explică:

@c2rmen, nu stiu sa trimit mesaje pe privatcrying