| nirvanacartof a întrebat:

Eu zic, ca krissy ar trebui sa devina expert. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| xoxxxoooxo a răspuns:

Nu!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ia nu va mai certati ca eu sunt urmatorul expert, bine? Am talent, umor, am inteligenta si in plus... fani:>(www.fani-onutzu-romania.com)
Am dat si spaga la cine trebuia acum astept sa vad ce iese din combinatie;))
Multumiri speciale turor celor 84. xxx de utilizatori care imi fac zilnic o viata mai buna prin intrebarile si raspunsurile lor
Stiu, o sa devin primul presedinte femeie al Romaniei.Am sa maresc pensile, salarile profesorilor.Am sa constuiesc spitale.Am sa le dau TPU-istilor cate funde vor. Votati onuzu:D

| TeoPT a răspuns:

Si eu sunt cam tot pe unde e si ea. Daca ar fi sa ne votam cu totii expertii, imagineaza-ti ce ar fi. Eu! Ba eu! Eu sunt mai tare! Ba eu! Eu ajut mai mult lumea! Ba Eu! straight face Din pacate nu esti in postura de a alege pe nimeni expert, administratorul TPU o sa stie cand o persoana merita acest titlu si cand nu. Eu ma consider un utilizator normal, asa ca nu vad ce are ea atat de special. Daca te uiti la utilizatorul monyk, asta mai zic si eu ca ar merita sa fie expert. Dar asa? Hai sa il luam pe unu de rang 2000, sa zicem uite ce raspuns a dat asta hai sa il facem expert straight face Nu draga, nu se procedeaza asa.

| baru a răspuns:

Salut. Cred ca ar fi foarte bine. Dar, mai devreme sau mai tarziu, va deveni. Pa

| Vizitiul a răspuns:

Toate la timpul lor. Nu trebuie sa ajunga experta pentru ca asa crezi tu. Ajunge experta numai daca merita.

| Selena54 a răspuns:

Eu cred ca onutzu ar trebui sa devina expert TPU...:X si ador intrebarile care le pune.:X