| IoanaFrumushic a întrebat:

Hei TPU acum o luna mi-am cumparat o pereche de pantofi,si nu stiu cum sa ii incalt,nu stiu daca trebuie sa bag pantofu primul sau piciorul cineva sa imi dea un tutorial de pe net daca se poate,multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Intr-o luna nu te-ai putut enerva pe ei, sa zici" Sa-mi bag piciorul" si aveai raspunsul!

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E în ordine, până şi surorile Cenuşăresei au trecut prin faza de negare.
Pasează perechea altcuiva, frumix

| Fernando9Torres a răspuns:

O sa iti raspuns cand o sa stiu ce trebuie sa fac prima data...sa apas tasta cu degetul sau degetul cu tasta!

| JustDeedee a răspuns:

Dar ce pereche de pantofi ai de sunt atat de dificili? Oricum este bine.

| Vlach a răspuns:

Nu se stie, nimeni nu stie...

| elena99c a răspuns:

Hei, IoanaFrumushic. Iti sugerez sa intri pe omegle daca ai chef sa iei peste picior pe cineva. Comunitatea TPU este, din cate stiu eu, una in care oamenii chiar se ajuta si lasa, pentru putin timp ce-i drept, ironia la o parte. In fond, daca nu vrei un raspuns ironic, nu pune o intrebare tampita. Bafta cu pantofii totusi!

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru elena99c):

Uitati-va la categorie mai intai! Se numeste trivia/amuzante unde ciudatii pun intrebari tampite despre unicorni si morcovi. Ok?

| Crisan_Adelina_1978 a răspuns:

Schimba-ti poza de profil pentru ca aia e a mea!