| XRoyaL a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de ghete pentru iarna insa ma incalt greu cu ele. Sunt marimea mea 40. De abia pot baga piciorul in ele cu calcaiul. Ce pot sa fac sa le incalt mai usor?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Foloseste incaltator si poarta-le prin casa cateva zile.
Daca te strang /incomodeaza/deranjeaza rau da-le retur.

| XRoyaL explică (pentru alina2k18):

Ma incalt greu cu ei, cand ii port nu simt nimic e ok. Am sa folosesc incalcator la iarna.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia o peredche de sanuri marimea 42-43 sau chiar mai lung. Pui o mana de vata cu spirt la varf si lasi sanurile o saptamana asa. La 2 sau 3 zile poti sa mai pui spirt. http://bit.ly/2IQ5BDF