| VivaPitikk a întrebat:

Heii... Ce faceti? ziceti-mi si mie cea mai amuzanta intamplare din viata voastra... Care ii cea mai amuzanta primeste funda >>>>>:::::

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Cea mai tare intamplare a fost la plaja.Eram cu inca 2 fete si incercam sa o iau pe una in spate ca sa sara in apa, si cand am vrut sa o iau de picior am observat ca are un picior mai mare si mai paros, si un slip albastru.Cand am iesit la suprafata era un barbat chelios cu sotia lui, si zice:
-Stai linistita, ca nu esti insa pregatita pentru astalaughing
A fost chiar tare faza, iar eu nu mai terminam cu scuzelelaughing.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Cea mai amuzanta intamplare din viata mea...thinking
Au fost multeoh go on.Iti zic acum 2 care imi vin in minte

Eram la baia fetelor. Un coleg tot se stramba in fata usi.Am vazut o matura sprijinita de perete.Am luat-o si am inceput sa il alerg cu ea prin scoala.La un moment dat am ajuns la un fel de intersectie a coridorului unde se intalnesc 3 holuri. El a luat-o la dreapta(miscare pe care eu nu am vazut-o). In fata era profesorul de franceza(care e foarte tanar si seamana binisor cu baiatul in cauza, adica ambii brunetei, inalti, slabanogi)care mergea grabit. Purta un costum asemanator cu uniforma noastra.De la spate, l-am confundat cu colegamiu si m-am dus la el val-vartej. I-am dat cu maturoiuuu' in cap :-|. Rezultatul? Un cucui.laughingDeci toata lumea a inceput sa rada mai putin eu care ma simteam penibil.

A2a faza a fost atunci cand am dat un test la istorie.Imi pregatisem o copiuta cam cat jumatate de foaie A4(erau vreo 6 lectii intregi acololaughing ). Am pus copiuta sub fusta si toata ora am avut mana buna la scrislaughing. La sfarsit, cand am dus lucrarea ceva imi atarna de sub poale.Ew...Profa a vazut si s-a prins de ce am scris atat de mult in lucrare.Finalul a fost unul fericit pentru ca ora urmatoare m-a ascultat si mi-a pus 10love struck.

Sper ca te-am amuzat putin. O zi placuta!

| T30D0RA a răspuns:

Nu stiu daca e cea mai amuzanta, dar eu m-am simtit cam...hee hee
Intr-o seara am iesit la o plimbare cu un baiat dragut in parcul orasului.batting eyelashes Toate bune si frumoase, cand ne indreptam spre casa m-a intrebat daca vreau guma, i-am zis "da" si a scos din buzunar guma din-aceea la un metru Hubba Bubba. Ce aiurea m-am simtit! big grin

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Cea mai amuzantă întâmplare din viaţa mea pe care am trait-o a fost la Mamaia, cu colegii lui tata de serviciu. Uite:

1) Când am găsit 10 lei în apă, în mare, colegii lui tata au sărit imediat şi şi-au verificat buzunarele şi-au început să zică toţi că au pierdut 10 lei laughing laughing laughing

2) Un coleg de-a lui tata e mai plinuţ (Plinuţ? E GRAS DE-A BINELEA laughing laughing laughing) În fine, şi celălalt coleg era mai slabuţ. Şi deodată începe grăsanul să-l ridice în braţe pe slăbănog laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

3) N-am putut dormi deloc din cauza celuilalt grăsan ( Sforăia ca naiba laughing laughing laughing)

4) Dacă stau să mă gândesc. puţea a pârţ în camera de hotel thinking thinking
5) Eu cu tata mergeam să vedem cum pescuiesc pescarii. Deodată tata simte că-l trage ceva de slip. Era o undiţă laughing laughing laughing

Sper că te-am amuzat laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

Fundiţă?

Răspuns utilizator avertizat
| bnad a răspuns:

Foarte recent - eram intr-o sala de bowling cu bar si mese - tot tacamul, ma durea maseaua. am fost pana la baie si cand am iesit ma tineam cu mana de falca si ma uitam mai mult in jos. mergand printre mese m-am impiedicat de un scaun (si ai vazut ca daca te impiedici tendinta corpului e sa se duca in fata), si cum mi-am luat eu viteza, in drumul meu am agatat alt scaun pe care statea o "minunatie" de femeie de "145" kg. i-am tras scaunul de sunb FUND si a cazut. dar a cazut cu tot cu paharul de vin in mana, care nu s-a spart, l-a "asezat" frumusel jos. a ras toata sala. nici eu nu sunt "mic" dar m-am chinuit un minut sa o ridic pe femeie. radeau si aia de la masa ei - erau pe jos - mai ales cand i-am zis ca si-a uitat paharul de vin. chiar am vrut video de la camerele de supraveghere dar... mai greu - era bune pentru youtube. mentionez ca nu s-a intamplat in tara - daca se intampla in tara nu iesea cu amuzament iesea cu bataie cred eu.