| 13DoXy13 a întrebat:

Povestiti-mi o intamplare din viata voastra, amuzanta, trista... cea mai interesanta intamplare primeste

5 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Citeste si ai sa intelegi citeste te rog si trimite-mi mesaj si si raspunde la intrebare plzzz http://www.tpu.ro/......fiecare_1/

| RoXxy a răspuns:

Eram la scoala si imi trimitem biletele cu cea mai buna prietena in ora, iar un coleg a pus mana pe biletel.Cum a iesit profu' din clasa am tulit-o dupa el(normal ca a luat-o imediat dupa prof ca stia ce il asteapta)asa ca s-a dus in baie la baieti asteptand sa se sune sa ma duc in clasa el sa vina dupa profesor si sa scape dar am intrat dupa elbig grin l-am luat de breton si cand am iesit afara m-a vazut profu de sport a facut ceva in genu0_0,iar eu i-am tras un zambetbig grin dar nu a zis nimictongue O vazut ca nu am facut prostii ca eram nervoasa si i-am intors mana la spate lipindu-l de perete sa pot sa iau biletelullaughing

| RoXxy a răspuns:

SAu...eram prin parc cu niste prieteni si nu stiu ce radeam noi acolo si cum stateam cu fundul pe spatarul bancii, un baiat m-a impins pe spate dar nu m-a lasat ci a vrut doar sa ma sperie.Surpriza! Cand m-a tras inapoi s-a facut cu un cap in guralaughingsa vezi ce buza de cal avea dupa aiatongue

| AndraAlee a răspuns:

Hey Angela Maria! Uite mai multe intamplari amuzante dar nu numai din viata mea ci si a prietenilor mei.
Intamplarea aceasta mi s-a intamplat mie:
Anul trecut de craciun il asteptat pe Mosul foarte bucuroasa. Bucuria mi s-a stins de pe chip cand am vazut ce cadou mi-au facut ai mei :un set de lenjerie de pe vremea bunicii.Mi-a picat fata cand am scos din cutie niste chiloti cat toate zilele...Toti din jurul meu au inceput sa rada si mi-au spus ca de fapt a fost o gluma si intr-un final mi-au dat cadoul mult visat:un telefon performant.

Eu eram indragostita de un tip de la mine din clasa.I-am spus doar mamei dar ea i-a spus si tatei.Nu stiam ca si el stie pana cand mia-am sarbatorit ziua de nastere si l-am invitat si pe baiatul acela.Pana cand a venit tata sa faca cunostinta cu el si a spus in gura mare ca el este cel de care m-am indragostit.

Aceasta i s-a intamplat prietenului meu:
Am iesit cu prietenul meu si cu niste prieteni de-ai lui la un suc.El s-a dus la toaleta si noi i-am zis ca il asteptam la iesirea din cafenea, dar el nu cred ca a auzit asta.Cand s-a intors de la toaleta a vazut o tipa cu spatele care semana cu mine.El nu a auzit ca l-am strigat si s-a dus la tipa aia si a luat-o de mana si a imbratisat-o, crezand ca sunt eu. Tipa incerca sa scape si a inceput sa tipe la el.Prietenii lui si cu mine ne uitam la el si radeam.A venit si el la noi si am inceput sa radem toti de confuzia facuta de el.

Aceasta i s-a intamplat prietenei mele:
Ea fiind o tipa draguta, a fost aleasa Miss Boboc de la ea din liceu.S-a simtit super bine, si dupa un timp a urcat pe scena si primul lucru pe care l-a spus la microfon a fost o mare...ragaiala.I-a iesit deoarece toata seara a baut sucuri acidulate. Faza a fost ca cei din public au inceput sa rada, insa prietena mea si-a revenit repede si a facut cateva glumite pana a fost desemnat si titlul de mister.

Gata ca ma doare mana! Funda? plz

| Dιєиυтzα a răspuns:

Ce te intereseaza asa de mult? raised eyebrows