| PŞtefaniaP a întrebat:

Heii 'trolls'. In fine, deci. diriga a tras la sort la cine sa ii dam un cadou de Valentine's Day.Ei bine, am nimerit cu un baiat care e foarte ciudat, mi-e coleg de banca si face numai nebunii laughing Si am nevoie de niste cadouri manuale.!

Poate va intrebati ce cauta la T/A. Pai, vreau sa fie un cadou cat mai amuzant si sa il fac euwinking

DAU FUNDA! Fara cumparaturi pe site-uri online tongue

Răspuns Câştigător
| ImiUrascViata a răspuns:

Daca e de valentine's day cel mai bun cadou pentru un baiat ar fi o fata (cu frisca si cireasa in varf :)) ), cred. Si nu stiu daca se vinde asa ceva la magazin sau se vinde? :)) (Ce tu ai pus intrebarea la T/A nu eu si in plus ce nu am dreptate 60%-70%? :)) ).

- Ok, deci daca te-a suparat raspunsul meu mic si inocent atunci stai sa ma gandesc la altceva.

In general depinde de ce anume ii place unui baiat uite mie de exemplu imi plac fetele si dulciurile poate ca i-ar placea o petrecere cu colegii lui sau ceva de genul, aaa, o felicitare cu ceva ce si a dorit din totdeauna (carti nu prea iti recomand deoarece l-ai descris asa de, sa zicem vag :P )

Daca ii iei o vuvuzela? sau o minge de fotbal sau nu stiu deodorant sa mai dispara mirosul acest de dubiu :))!

Deci cel mai bine asa faci, te gandesti din perspectiva lui ce anume si ar dori cel mai mult. Esti tanara, esti isteata banuiesc, deci trebuie sa gasesti cadoul unui ciocoflender daca nu ti-au placut ideile mele, nu? (mi am amintit de o prostie de o faceau unii in scoala sireturi x daca ai auzit de ele, asa ca ii iei niste adidasi daca vrei cu sireturile aranjate in acest mod

http://www.youtube.com/watch?v=iRMzs5m45nw ). Sper ca te am ajutat o zi buna.

| PŞtefaniaP explică (pentru ImiUrascViata):

Raspunsul tau e folositor! big grin Dar mai astept straight face

| ImiUrascViata a răspuns (pentru PŞtefaniaP):

In sfarsit cineva care vede ca glumesc si eu pe aici pe colo nu ma supar; P imi place sa dau sfaturi

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un cremvuști.

| NOBODY a răspuns:

O cutie de prezervative din piele de capră făcute manual.

| PŞtefaniaP explică (pentru NOBODY):

Da cum sa nu laughing Si prezervativele le cumpar eu laughing Bun sfat rolling on the floor) Da serios straight face

| NOBODY a răspuns (pentru PŞtefaniaP):

Privește categoria...te mai aștepți și la răspunsuri normale? Nu știu...i-ai un fixativ.

| PŞtefaniaP explică (pentru NOBODY):

O sa tin cont de asta! Merci pentru sfat big grin

| GroparuVesel a răspuns:

Romana asta...Gropar face.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Fa-i un video cu cele mai mai groaznice momente din filmele horror.N-o sa mai iasa o saptamana din casa si uite asta n-o sa mai faca "nebunii".

Daca asta nu iti place, poti sa-i cumperi un fel de jucarie din aia, care e ca o cutie si cand invarti (are o chestie intr-o parte) sau cand o deschizi, nu mai stiu exact, apare ceva care te sperie sau iti da un pumn.

Si daca nici asta nu-ti place, atunci cumpara-i niste servetele sau hartie igienica, care au drept imprimeu bani laughing.Sau o pereche de papuci.(scrie pe net la imagini acolo,"cadouri amuzante" si o sa vezi la ce papuci ma refeream).

| OskarRM a răspuns:

O pereche de chiloţi îmblăniţi că doar e iarnă...

| PŞtefaniaP explică (pentru OskarRM):

Penal rolling on the floor laughing

| ImiUrascViata a răspuns (pentru PŞtefaniaP):

Mersi de funda happy

| Snowal15lea a răspuns:

Un marut cu mot in frunte.

| kiv1990 a răspuns:

O noapte de neuitat, insa nu ca aici:

Intr-o seara fata il invita pe prietenul ei la ea acasa. Intra la ea in camera si se incep mingierile.Sau lasat dusi de val si fata ai spune mai incet ca in casa
sunt parintii: mama e capitan la armata, iar tata lucreaza la antitero. EI se incep iar mingierile si ea, iar ai zice: mai incet ca an camera vecina sta fratele care numaice s-a intors din afganistan.
EL: bine.
ea:iubite vrei sa ai o noapte de neuitat?
el: da
ea: ajutor, ma violeza

| madalinutza20 a răspuns:

laughing ce raspunsuri suuper ai primit...:*

| InghetataVerde a răspuns:

Du-te si du-i un cartof taiat in forma de inimioaralaughing E manual si ...amuzantlaughing

| alexander213 a răspuns:

1 care este problema cu el?
2 ai putea sa ii faci o inimioara
3 nu cred ca era nevoie sa il incluzi in intrebare