| lalalalandra a întrebat:

Am si eu nevoie de o idee. Trebuie sa ii cumpar un cadou unei colege de clasa.Am tras la sort si am nimerit-o pe ea.Sunt in clasa a 9a si nu o cunosc asa bine.Stiu ca ii plac foarte mult unicornii.Trebuie sa ne incadram in 20 lei. Vreau sa fie ceva amuzant.

Dau funda happy

5 răspunsuri:
| NeverSayNowXD a răspuns:

Pai, te-ai gandit la un unicorn de jucarie?

| lalalalandra explică (pentru NeverSayNowXD):

Da, dar mai vreau niste idei mai nebune pe langa unicornul de jucarie laughing

| lalalalandra explică (pentru NeverSayNowXD):

Da,dar vreau niste idei mai nebune pe langa unicornul de jucarie laughing

| NeyyMar11 a răspuns:

Unicornii in a 9? happy