| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Pe voi va bateau parintii cand erati mici si faceati prostii?
Daca da, cu ce va bateau?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nicodata nu au ridicat nici macar un deget la mine, sau sa imi aplice vreo pedeapsa.Am inteles de rusine si nu a fost nevoie de forta bruta

| Roxy a răspuns:

Pai imi mai dadeau o palma dupa cap sau un picior in fund.desi nu pare dureros credeti-ma ca nu i placut sa primesti o palma de o mama handbalista si un picior in fund de tata schiorlaughing
Tin minte ca odata m-au batut in jur de 6 persoanelaughing
M-am ascuns sub un scaun la pescuit si am adormit si au crezut ca am picat in fantana.cand m-am trezit am luat 6 palmi dupa caplaughing
Da nu o dat tarebig grin

| AdelinaC a răspuns:

Parintii mei nu au dat niciodata in mine.De cate ori greseam discutau cu mine ca sa afle de ce am facut lucrul ala si se rezolva totul.

Răspuns utilizator avertizat
| Kittynika a răspuns:

Ma certau...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu ma batea

| laura_8904 a răspuns:

Cu vorba(crede-ma e mai rau decat bataia fizica)

| Sweet_1111 a răspuns:

Nu ma batea, nici acum ca`s mare

| Denisutza_3791 a răspuns:

Pe mine ma si bateau, ma si certau si ma si pedepseau. Pentru mine a fost o copilarie oribila. Imi amintesc odata cand am intarziat de lka scoala in jur de o ora si m-a batut mama de mi-a facut niste vanatai de vai de mine.