| gAbY4Fun1 a întrebat:

De ce sa fac BANCURI cu Blonde?
Funda

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Dar pana la urma nimeni nu-i perfect fac astea bancuri pentru a se amuza lumea...dar unele cher sunt de prost gust.

4 răspunsuri:
| Ripqer a răspuns:

Pentru ca-s '' destepte'' laughing

| Axys a răspuns:

Pentru ca le considera slabe de asta slabe mental dar prina asta le judeca dar nu toate sunt asa ce e drept sunt blonde care gandesc slab ca sa nu jignesc

| Kazumi a răspuns:

Am fost blonda cand eram mica.Majoritatea blondelor cu care am vorbit erau proaste cu diploma.Dar depinde.

| Antoniapentrucăașavreau a răspuns:

Habar n-am thinking poate de ce sunt prea inteligente..sa stii ca nu toate sunt la fel thinking laughing.