| UserNou_7005 a întrebat:

Hello!
sunt noua pe TPU.
aveti niste reguli aici, pe site? ceva sfaturi in a ma integra?
funda.

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai vezi care mai e treaba pe TPU si dupa sa vi la T/A ca pe aici sunt "useri vechi si amuzanti"sau daca nu iti pasa ce zic (te obisnuiesti. experienta proprielaughinghee heestai aici dupa un timp nu o sa te mai injure (sper)
pe aici se injura si nu se raporteaza dar daca te duci la S/F o injuratura nu cred ca traieste mai mult de 2 min
T/A inseamna Trivia/Amuzante si asa si cu celelalte prescurtari
cea mai populara de pe TPU e NoName (cea care e userul anului si expert ca asa mai sunt multi cu numele asta)
Welcome big hug (asta daca nu ne iei la misto cu intrebarea asta cum se obisnuieste pe aici)

| HepiBăluuns a răspuns:

Aha...cum zici tu...

P.S: tu crezi ca vreunul dintre noi a facut nunta cu alai cand a intrat pe TPU, sa stie toata categoria? siiiii, ca sa-mi fac un final dramatic, poate sa plouaa cu stupizi de la tine si de la tot neamu` tau!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Daca esti noua cum poti stii de funda? Sau de faptul ca pot fii useri cunoscuti de toti? Ha? Si chiar ti-ai pus numele "usernou"? Sa fim seriosi...

| WeaponGirl a răspuns:

Iti dau eu un sfat : nu lua in seama toti frustratii laughing sa vezi ce bine o sa te integrezi...bafta si bun venitwinking

| WeaponGirl a răspuns:

GrimReaper ti se par amuzanti useri ce au postat anterior? mie sincer nu...ii consider amuzanti pe cei care stiu sa dea o replica/gluma INTELIGENTA nu boschetari din-astia cu dume de bazar,, dispari de pe t/a,, au uitat sa spuna : ce sa intampla daca NU pleaca? thinking o/il cauta la domiciliu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Disp-ari de la T/A!
2.Ma p-s pe funda ta.
3.Regula e urmatoarea : daca esti user nou si nu sti nimica despre T/A n-ai ce cauta la T/A
Clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda inca o fraiera care sia raportat toate intrebarile si raspunsurile doar sa pretinda ca e noua pe TPU/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu @AnaBlackVampire.
Apropo, vazand ca mi-ai dat stupid si nefolositor imi aduci satisfactie 100% observand ca am reusit sa te enervezbatting eyelashes
Oh, ador asta!

| UserNou_7005 explică:

Aa,am uitat:sau e cineva celebru pe aici? care merita mai multa atentie?