| DownTheStairs a întrebat:

Voi fi din toamna la liceu, clasa a9a si stiti si voi cum e primul an, emotii...Intrebarea mea e daca aveti niste sfaturi cum sa ma pot integra mai repede sunt pretenoasa si sociabila dar parca am o retinere nu stiu de ce vreau sa incep cu dreptul, deci ce sfaturi aveti?

Răspuns Câştigător
| Patty03 a răspuns:

Fii sociabila asa ca si pana acum si totul va fi OK.rolling on the floor)
P.S. Da-mi funda. laughing)

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Un sfat util: ieși afară și învață să socializezi. Nu mai pune întrebări de 2 bani pe internet că asta nu te ajută cu nimic.

| DownTheStairs explică (pentru Wøodenpints):

Daca ai stii sa citesti...Sunt sociabila si ies afara si pun ce intrebari vreau la care tu nu esti obligat\a sa raspunzihappyZi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Integrarea ta depinde de ce colegii o să ai. Nu îți mai face atâtea griji, o să fie bine.