| LikeARollingStone a întrebat:

Hellou! Aveti animale de companie? Si daca da, ce animale?
(doar raspunsuri gresite)

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce irosesti spatiul de stocare de pe serverele TPU? Esti chiar atat de risipitor?

Pisica, pisic, pisic, pisic, pisicuta (?) & cainut, caine.

| LikeARollingStone explică (pentru LPCTSTR):

Are si categoria Trivia/Amuzante rostul ei pe site-ul asta. Lumea si-a cam pierdut umorul, il considera chiar o pierdere de timp din cate vad.
Daca nu ai creativitate sau imaginatie pentru a raspunde intr-un mod inteligent sau amuzant, taci acolo!

| LPCTSTR a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Eram ironic, ca tot suntem in trivia/amuzante straight face

| TURB0X a răspuns:

Un florunicornodinozaur.

| cristi202 a răspuns:

Eu nu am. Sotia mea are. Zice ca-s eu. ☺☺

| cristi202 a răspuns:

Aseara am avut in camera o musca enervanta ce ma tot biziia.
Probabil si ea m-a considerat pe mine animalul ei de companie.
☺☺☺

| Goete a răspuns:

Da.
Un leu.

| LikeARollingStone explică (pentru Goete):

So...ur rich.