| KasdfghjNY a întrebat:

Help TPU. ziceti-mi statusuri funny de gen:in 2011 sa fi mai bun ca eu tot rau raman! va rog.(ca m-am plictisit sa-ma gandesc si poate imi ziceti voi)daca da vot+fundoi.

Răspuns Câştigător
| uSeR_6817 a răspuns:

Cand vine sfarsitul lumii, veniti in Romania ca sunteti in siguranta inca 50 de ani... (ca suntem in urma cu 50 de ani)

Daca fata pe care o iubesti iti este infidela si vrei sa te arunci pe geam, aduti aminte ca ai coarne boule nu aripilaughing