| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri funnyhappy va rog ori funny ori triste da sa fie scurte :X Pup

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Opriti planeta... vreau sa cobor!
love is for free!
Visele nu ti le dau! Nu mi le poti lua! Sa visez e lumea mea.
credea ca a gasit fericirea...
si totusi...continuam
pentru ca asa sunt euhappy
sunt cu o zi mai aproape d moarte! sarbatorim?
intamplator, oricine poate iubi.
mi-am pierdut inspiratia, hai so cautam!happy(ai putea sa scrii si asta. app chiar mi-am pierdutostraight face)

4 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

*** Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…

*** Intr-o seara o stea m-a intrebat. - Daca te face sa plangi de ce nu-l parasesti? - Atunci eu i-am raspuns... - Stea tu ti-ai putea parasi cerul?

*** Trecutul se ascunde. Nu mai vine niciodata! Numai amintirea spune ca. Asa a fost odata!

*** ’Poate am sa inteleg vreodata de ce viata nimic nu mi-a oferit. Poate o sa imi spuna cineva si mie cum e sa fi fericit!

*** Adanc in inimioara mea si-a facut loc supararea!

*** O despartire e ca o oglinda sparta.Mai bine o lasi asa decat sa te ranesti incercand sa o repari!

*** El a fost mereu langa mine cand restul m'au lasat, Si a fost mereu cand toti p l spate m'au acuzat, El m'a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum, Si tot el mi-a aratat care esti cel mai bun drum.

*** Ma gandesc la momentele cu noi, la fiecare atingere si privire in ochi.Inchid ochii si imi curg lacrimile siroi... fara sa vreau.Si curg si totul doare.

*** Zambesc mereu, glumesc mereu, dar ce e in sufletul meu stiu doar EU!

*** Cateodata ma intreb unde esti. ce mai faci, cu cine te-ntalnesti.cu ce cuvinte as putea mai usor.sa iti spun ca-mi este foarte dor.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

DND băă. Vorbesc cu Gigi Becali la tel.
Pauză, pauză. Sunt in direct la Dan Diaconescu
Nu sunt. Vorbesc cu Băsescu pe mess.
Astăzi e ziua proştiilor. Vrei să fii tu unul dintre ei?
Elodia dămi un buzz că nu te găsim. Dă-ne un buzz că ni-e dor de tine. Te caută ăştia disperaţi că nu te găsesc.
Nuss.Sunt cu Milka la PĂSCUT.
Ce zici măăi? Unde e Emil Boc? Ăla cu ochelari de femei?
Bulăăăăăă, am văzut-o pe măta.Vezi că este la Bunica Sabela. Ii cerea brânză.
Nea Gheorghe. Unde e mâţa dumitale? E in WC işi face nevoiile.
:]]

| sweetgirl_3109 a răspuns:

Sunt o fata cu mult sic m`am nasqt sa te oftic

Miqtza jy versatha jy dh3 toate zdrentele invidiatha

Plecat(a) pana la Mos Craciun…avem niste afaceri de rezolvat…Tu trebuie sa nu ma deranjezi, pentru ca altfel o sa te spun lu’ Mosu’

Mi-am aprins becu sa sting lumina…

Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

Bate si ti se va deschide...proces penal!

http://izadys.ro/divertisment/statusuri/statusuri-dnd/
uite jy aici ktv

plzz fundita:o3te logggg

| roxana_3177 a răspuns:

Dau gainile cu rujkisskissgadil un purice:*:*ciupesc tzantzarii...