| tonieroxana a întrebat:

Cine imi poate spune niste statusuri noi si faine? de dragoste, de tristete si funny!

Răspuns Câştigător
| anonimat99 a răspuns:

1)Am invatat ca dureaza sa castigi incredere, Si ca dor in cateva secunde poti sa o pierzi. 2) Imi spui ca ma iubesti doar pe mine, dar te saruti cu ea! Imi spui ca sunt frumoasa dar te duci la ea! De ce nu stai tu cu ea sa nu mai sufar de fiecare data! 3) Cum e cand persoana iubita te ignora,Cum e cand cel care il iubeste pe alta o adora, Inima iti plange dar nu ai ce sa faci, Iti vine sa urli dar te abtii si Taci! 4) Parca noi fetele suntem facute sa suferim, Sa fie blestemat baiatul care a facut o fata sa planga! 5) Nu merita sa plangi pentru nimeni, Si cei care merita nu te vor face sa plangi! funda plzzz puppy dog eyes