| TurnOn a întrebat:

Hey! Am citit odata un banc cu bula ca cica era la scoala si vb cu profesorul si l-a enervat si i-a dat un test si Bula l-a stiut si nu stiu dc profu' a scris pe lucrare bou si Bula s-a dus la el si i-a zis sa treaca si nota ca numai s-a semnat SAU ceva de genu! stie cineva originalul?

1 răspuns:
| Ţepeşu a răspuns:

Cica da Bula test... Si i-a nota cea mai mica, iar profu scrie bou pe lucrare, in loc de nota. Se duce Bula la acesta si-i spune:
-Va rog daca puteti sa treceti si nota langa semnatura dvs.