| andreeap a întrebat:

Hello! Azi am dat un test la geografie si nu am stiut ceva. Si l-am rugat pe colegul din fata sa-mi zica dupa care el mi-a zis ca nu am scris bine intr-un loc si am inceput sa ne contrazicem. El s-a enervat si si-a scos caietul din ghiozdan si si l-a deschis. Atunci profesorul s-a enervat si i-a trecut 1. Stiu ca e din cauza mea si ma simt foarte naspa pentru asta. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

Sa-i spui profesorului ce s-a intamplat, si sa-i explici ca e vina ta. Dar in legaturca cu nota, asta doar daca vrea profesorul sa i-o modifice happy.

3 răspunsuri:
| RUMBURAK a răspuns:

Invita-l la o pizza si tu.sau mergeti la un film.si bineinteles scuzele de rigoare.

| andreeap explică:

Profesorul a vazut ca am copiat toti (toata clasa) dar a zis " Am vazut ca ati vorbit toti da tu ai vorbit un pic mai mult" probabil ca s-a referit la faptul ca si-a deschis caietulstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne spui si noua despre ce problema era vorba... http://geografilia.blogspot.com