| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, ce faceti in situatia in care sotia e plecata de acasa cu copiii la mama ei si ramaneti singuri si deodata bate la usa voastra 2 gagici faine si tinere care au pierdut autocarul spre casa si nu au unde sta. Le-ati primi sa stea peste noapte?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Le primesc cu drag și le invit sa se facă comode pe canapea lângă mine.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dificila situatia. Daca as avea un pistol/pusca ascuns in caz de emergency sa nu puna ceva la cale le.as primii cu conditia sa facem sex pe rand. Daca nevasta e serioasa atunci nu le primesc deloc le trimit la vecinu'

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. bine înțeles. Apoi aș întreba la poliție dacă le cunoaște cineva. Apoi aș fi atent să nu îmi pună droguri în mâncare. Apoi le-aș întreba cum vor să dormim, împreună sau separat. Apoi aș decide să le închid pe fiecare în camere separate, și le-aș vizita pe rând, să le ajut să adoarmă.

| sabin89 a răspuns:

Aş zice în gând: "Piei Satano!" şi le-aş trânti uşa-n nas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici ce ar face unii:-> https://www.imdb.com/title/tt3605418/ :D

| aneliram a răspuns:

Da, opresc și circulația, asa nu mai vine nici soția.

| Cksihja a răspuns:

Nu, probabil lea plătit nevasta ca să-mi testeze fidelitatea sau sunt hoațe.