| SWEETY777ffff a întrebat:

Daca ati fi singuri acasa pe la 12 noapte si in timp ce va uitati la televizor bate cineva in usa de la intrare ce faceti? cel mai tare raspuns FUNDA

Răspuns Câştigător
| IuLyuTzZikA a răspuns:

Poi ma duc iau bata de baseball, spun sa intre, ma ascund in spatele usii apoi cand intra incep sa ii dau cu bata in cap apoi iau faina si il/o acopar apoi iau masina de tuns si il/o rad in cap sa aiba chelie apoi ii mai dau ceva bate in cap si gata il las acolo... Aaaa si mai iau si niste florin din vaza si i le indes in gura big grin...Si daca am niste tampoane din astea OB iau 2 si i le bag pe nas ca poate ii curge sange si sa nu murdaresc podeaua asa e mai bine rolling on the floorlaughinglaughinglaughing
Funda?big grin

8 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu m-as duce. Dar daca continua sa bata ma duc iau un cutit si ma uit prima data pe vizor. I don't want to see. si spun : "sper sa nu moooor"\dancing

Apoi intrebare cinei?
Daca imi raspunde deschid, daca nu Nu deschid. Phuaiii mi fricaa.
Ai bagat sperietii in minee laughing)
PaPa PUp

| Laurentiuuu a răspuns:

Ii dau drumu, Si ii dau de il Julesc!

| anna01 a răspuns:

Presupunand ca inca nu am facut infarct...nimic, iei o bata de baseball si...

| SunnyFlame a răspuns:

-Mas uita pe vizor
-as sari pe geam
-i-as spune prin usa ca dorm
-l-as lasa sa intre oh go on
-as incepe sa plang
las suna pe tati
l.as chema pe spiderman
batting eyelashes

| raluca250 a răspuns:

Mai intai aprind toate luminile din asa...
incep sa tip.
intreb cine e
daca raspunde bine
daca nu imi raspunde il sun pe tata
dorm toata noaptea cu lumina aprinsaa

{asta s`ar intampla daca nu m`as speria}

daca m`as speria as incepe sa tip cat ma tin plamanii I don't want to see

| uite aici a răspuns:

As chema in ajutor hipopotamul roz inaripat big grin am auzit ca vine daca cineva iti bate la usa la 12 noaptea cand esti singur si te uiti la televizor, asa mi-a spus bunica big grinhappy

| KittiBăă a răspuns:

Il chem pe Brad Pitt sa ma salvezelaughing
Daca nu raspunde ma rog sa nu aiba un pistoltongue
aduc eu pistolu d jucarie alu soramealaughing
il amenint
il bag intr-un butoi
il tap pe strada
aduc toporu.
sh...
Te tau, te feliez cu talent te decupez...te tau te tauuulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca? Sparg vizorul,bag un bat lung si subtire si ii scot ochii! Ce sa ma deranjeze,asa,din senin? De ce sa ma speriiOmul ala e de cealalta parte a usii, eu in casa, ne desparte o usa incuiata. Daca nu inceteaza chem jandarmeria. Daca nu vine jandarmeria deschid usa(vazandu-l cu ochiul spart )il bag in sac si-l arunc pe scari.Bun...deci de la etajul 9 pana la parter sa se duca pe scari cred ca scapa si de celalalt ochi,nu? Dupaia las usa larg deschisa, nu are decat sa vina ca nu mai vede, deci nu mai nimereste usa... Sper ca nu crezi ca-s nebuna!