| Minks a întrebat:

O intrebare in general pentru baieti. Cand sunteti singuri acasa (nu e sotia sau prietena sau mama acasa) preferati sa gatiti, sau sa iesiti in oras/comandati pizza?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai spal vasele fac putina curatenie...

| Minks explică:

Iceman: Ce am intrebat eu si ce mi-ai raspuns tu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa gatesc eu; pregatesc ce vreau si sint sigur ca e curat si bun. Apropo:sint singur de mult timp si nevoia te invata multe.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau la marginea orasului(care seamana cu un sat apropo) si mi-e lene sa ies in oras.iar pizza vine numai daca comand mai multe, si eu de abia mananc una.ori gatesc, ori imi face bunica big grin