| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta scapata rau de sub control si critica? Ajungeti acasa flamazi si cand intrati in casa vedeti ca sotia sta in pat si se uita la tik toks iar copiii stau masa nervosi si dau cu pumnii si picioarele in masa din cauza ca le e foame. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Trimit copii la cerșit la vecini ca și eu sunt flamand și fără banii iar apoi fac video chat cu soția

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Această situație este perenă, este tot timpul așa?

| Sofer a răspuns:

Ii dau cu telefonul in cap și da treacă să facă ceva de mâncare pentru noi.

| LordCristobal a răspuns:

In situatia asta ai de potolit doua lucruri:foamea si nervii.
Daca este mancare in frigider te apuci si faci de mancare, daca nu este mancare in frigider dai comanda de mancare.
Apoi ii tii morala sotiei ca nu e bine ceea ce face si ca copiii trebuie sa fie in prim-plan nu tik-tokul.

| blackann a răspuns:

Dar la voi in familie toti dau cu pumnii si picioarele in masa? rolling on the floor

Tu ca te-ai batut cu unul care nu-si ajuta sotia sa impinga niste carucioare la supermarket.
Sotia ca nu vine cu tine la petrecerea de Craciun a companiei.
Copiii ca sunt nemancati...
Ce se intampala acolo?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru blackann):

Eu nu sunt căsătorit frate și nu am copii. ce povestesc eu aici sunt întâmplări ale colegiilor

| blackann a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Super

| iulia0514 a răspuns:

Depinde de vârsta copiilor!
Dacă au 15 -20 de ani își pot pregăti singuri de mâncare!