| neUtilizator a întrebat:

Voi ce faceti cand ramaneti singuri acasa?(cateva ore, poate o seara intreagawhistling)

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ascult muzica, desenez, ma uit la tv daca e ceva frumos, vreun film bun, imi fac o prajitura sau ceva dulce(de ex:clatite) ma joc cu Robby, catelusul nostru sau pur si simplu ies sa ma plimb sau stau in casa in pat ma uit pe reviste daca nu vorbesc la telefon cu prietenii.

| Barajag a răspuns:

Imi fac de caphee hee

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Petrecere:muzica, vodk, sex.

pa, pa.

| maryana5 a răspuns:

Ma asigur ca usa e inchisa worried (stau la bloc) ma duc in dormitor la comp. si ascult muzica la maxim \m/ laughing big grin
Marog vin vreo 3-4 vecini la usa chatterbox dar nu le raspund whistling ii fac sa creada ca " iar a plecat ţăcănita aia si a lasat muzica la maxim" rolling on the floor

| Psihiatra a răspuns:

Prostii laughing

| MMadalina a răspuns:

Petrecere laughing... Chem niste prietene si facem clatite sau prajituri... ascultam muzica, ne uitam la tv, spunem bancuri, povestim ce am mai facut de cand nu ne-am mai vazut laughing
dar tu ce faci?batting eyelashes

| Seвi a răspuns:

Imi chem cel mai bun prieten pe la mine (care are 17 ani)si facem tot felul de tampenii data trecuta am facut casa praf incercand sa facem gogosi gigantice pe reseu si am ars un covor am irosit vreun milion de lei (vechi) si am stricat un reseu (a fost ideea mea)

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Il chem pe al mew:X...sh vedem noi ce facemday dreaming

laughing

| Coke_2381 a răspuns:

Petrecere! muzica! prieteni! laughing)
de obicei asta fac eu cu sora meabatting eyelashes...chemam 1-2- prieteni/prietene cand sunt parintii plecati undeva si ne distram ascultam muzica etc...sau gatimlaughing big grin. facem bucataria praf blushing

| AndreeaaaaX a răspuns:

Aduc cativa prieteni ne spargem, ne imbatam si iesim in lume laughing la demolat cateva jointurilaughingsi cateva benzina!

| Dobitoc a răspuns:

Fac ceea ce fac cand sunt si parintii.

| opschris a răspuns:

"sex". nu stiu chem prieteni ne distram radem... ne mai uitam la niste filme porno si ne apuca sexul, sory dar eu asa am patit! la mine prima oara era in grup lol happy

| aleeee a răspuns:

Profit de ocazielaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chem o prietena la mine, sau ma uit singura la un film, ascult muzica, cant(urlu) prin casa. Tu?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e seară, fac ceva diferit de voi toţi...DORM! sleepy

Dacă e ziua... mă duc la înot, stau la tv, la pc, citesc, vorbesc cu orele la telefon. Găsesc eu ceva de făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac? ce vreau eu

| alejinxique a răspuns:

Dau muzica la maxim. da nu mai pun la home cinema ca se aude pana in strada. masaj la geamuri laughing)