| anonim_4396 a întrebat:

Hey, care este cea mai tare faza amuzanta care vi s-a intamplat anul asta?

Răspuns Câştigător
| alinutza83 a răspuns:

Ca am ramas fara combustibil la masina la o distanta de 3 metrii de pompa din benzinarie si a trebuit sa torn motorina cu sticla in rezervor ca sa o pot porni si face full-ul si asta tocmai pentru ca turnasera tampitii aia apa in combustibil si la ultima alimentare am platit 5 litrii de apa la pret de motorina. Tragi-comic, nu? Suntem furati pe fata!

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Era sa-l otravesc pe profesorul Snape din greseala intentionata, dar n-a reusit...ne-a costat 500 de puncte de la Cercetasi.

| Univerclau2010 a răspuns:

Sora mea a vrut sa imi faca o farsa drept razbunare ca i-am scapat telefonul mea pus frisca in palma in timp ce dormeam si apoi ma gadilat cu o pana si apoi s-a intamplat, ca sora mea mi-a facut poza si mi-a postat-o pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare