| Reny a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta faza prin care ati trecut?
Dau fundita pentru cea mai tarebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| remusbb a răspuns:

Sa o iau in brate pe d-na directoare
ne fugaream pe hol si cand sa iau o curba a venit dna directoare si eu buff in ea laughing eu bag repede "ce dor mi-a fost de dumneavoastrawinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Colegul meu de munca ii place sa mai faca misto de betivii care ii mai vede prin ferii (eu lucrez cu el la inghetata si buñuelos) si ieri ii zicea la unu, eu eu si ala vine catre el si spune cine i-a spus asa si i-a cerut mana cica il strangea si a inceput sa faca caminunile apoi colegul mneu la tras si s-a dat cu capu in bara dupa aia iar ii cere mana si ii trage o palma si cade jos pe trotuar apoi a plecat schiopatand betivul.

| Hhsygfn a răspuns:

Cind am cazut peste profesoara de romana.Saraca big grin

| bluky a răspuns:

Cand Miruna i-a zis lui Dan faza cu sandwich-ul si el o venit afara in tricou sa vorbeasca cu tine!

| Reny explică (pentru bluky):

rolling on the floorcea mai tare fazarolling on the floorda vechelaughing)pai logic ca o venitlaughingdoar eu sunt eusmug