| euAnk a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta faza care ti s-a intamplat vreodata? Dau fundita!happy

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

Eram in a 7 sau a 8 nu stiu sigur si aveam obiceiul sa ne jucam atinselea prin scoala bai da jucam rau de tot sa nu cumva sa te atinga parca te omora daca te atingea ala care era, mno si cum fugeam eu frate de ala eram la etajul unu si nu mai aveam decat o singura sansa pe scara profesorilor, cum am venit cu viteza de pe hol m-am bagat pe stanga si am dat frate peste profa de franceza, m-am speriat am vrut sa ma opresc si am alunecat, am cazut in fund si cu picioarele inainte i-am dat la profa peste picioare si o cazut peste mine am dat cap in cap si dupa aia s-a dat de pe mine si stateam amandoi in fun radeam, profa se tinea de... ca nu mai putea de ras frate si radeau si astia de pe hol, si la etaj acolo pe scara lor era un loc unde stateau profi astia care fumau, ne-au auzit ca radeam au iesit toti si cand o vazut-o pe profesoara pe jos cu mana intre piciare pe care le tinea incrucisate au inceput toti sa rada, ce ca 20 de minute am ras nu ne mai opream si acolo am stat in fund pana am terminat de ras ca profa tot incerca sa le spuna celorlalti profesori ce s-a intamplat si nu putea ca o bufnea rasu, bai deci am avut noroc cu profa ca o fost de treaba si nu am patit nimic nici la medie nici la purtare si acum daca ma duc in generala toti isi aduc aminte si cel putin aia de franceza titirez imi spune de atunci. doamne ce nebunie mersi ca mai facut sa imi aduc aminte

6 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Eram in clasa a6a si se sunase dupa ora de mate dar profu`, ca de obicei, a mai vrut sa ``discutam`` si despre alte lucrui in afara de matematica rolling eyes; si plictisita cum eram ma leganam pe scaun. profu` mi-a zis sa ma grija ca voi cadea dar nu l`am ascultat. a trecut pe langa mine si in momentul urmator buff! am cazut cu tot cu scaun laughing am stat toata pauza (era pauza mare) si am ras cu profu` si cu colegii de ``traznaia`` mea laughing)

Tu ce traznai amuzante ai facut? smug

| Madalina1455684 a răspuns:

Bunicul unei prietene de-ale mele era internat in spital.Si maicasa a trimis-o pe ea la spital la el.Maicasa i-a spus ca este la reanimare.Cand am ajuns acolo ea se temea sa intre la reanimare ca ii era greata.Si eu i-am zis ca nu intru cu ea nici cu mana la ochi.
Am tot sta acolo.Si tot o suna pe maicasa ca disperata ca ea nu intra. Dar bunicuso nu era la reanimare il mutase deja in salon. Dar ea nu stia.
Si pe acolo trecea un medic care mergea in vizita la pacienti. Dar un medic destul de renumit prin spital.Si ne-a vazut cam nedumerite si ne-a intrebat pe cine cautam si nu puteam raspunde eu ca doar ea il cauta pe bunicuso ea stat vreo 30 secunde si dupa zice"eu il caut pe mosu meu"laughing. Doctoru se uita asa mirat la ea si a inceput sa rada eu normal ca radeam ca doar trebuia sa ii spuna numele. Da doctoru de acolo:da tu crezi ca "mosu tau" este o persoana de renume in oras de zici asa fara nici o jena.Si ea evident ca a facut bot dar de atunci am preferat sa nu o m-ai insotec in locuri publice.Si fix atuncea a aparut bunicasa nu stiu de unde venea si bunicasa face"no ce faci mai dienuca"laughing si doctoru de acolo:matu m-ai invata-ti nepoata sa vorbeasca in societate". Mi se pare ceva normal si corect ca i-a spus doctorul.
Nu stiu cat de amuzant vi s-a parut dar daca erati acolo la locul fapteilaughing.
Am avut si alte faze mult m-ai amuzante dar am ales-o pe asta pentru ca era m-ai scurtalaughing

| livia_twilight a răspuns:

Pai eram cu soramea acasa si vroiam sa ducem pisica pe care am gasit-o la biroul mamei pentru ca noi aveam catei si nu ii puteam tine pe amandoi.asa...luam noi pisica si mergeam spre autobuz. am lasat pisica jos in fata blocului sa isi faca nevoile.geniul de soramea a zis:hai sa mergem ca am vazut eu ca a facut tot ce trebuia.am plecat, si pe la jumatatea drumului spreaautobuz mata se agita si se zvarcolea in bluza mea de trening penruca am pus-o acolo sa nu imi sara din brate, si sa se duca sub rotile unei masini.in fine...peste doua minute am aflat de ce nu statea locului. avea inca nevoie la toaleta si facuse pe mine.atunci am fost tare suparata.ne intoarcem acasa.imi schimb hainele, vio(soramea) isi lasa bluza de trening ca i se parea cald afara. ajungem noi in sfarsit in autobuz.am cobort si vio spune panicata:am uitat bluza in autobuz. ea mai facuse o data acest lucru, isi uitase tot o bluza pe o banca si nu am mai gasit-o.mama a fost suparata pe amandoua si nu as fi vrut sa se repete.asa ca am facut cel mai nebunesc lucru din viata mea, un lucru care multi nu l-ati fi facut pe moment.am alergat cu pisica in brate dupa autobuz.toata lumea din autobuz si din afara lui tipau la mine.nu ii ascultam. dar la un moment imi spune si vio ca si-a amintit ca bluza ei e acasa.nu pot sa iti explic cat de suparata am fost pe ea ca mi-a oferit cea mai urata zi din viata mea.

| Just a kid a răspuns:

Pai eram o data cu o colega intra 9-a la scoala si am plecat de la ora de geografia(prima ora)si de biologie(a doua ora). ne intoarcem la ore pe urma toate bune si frumoase pana la pauza mare cand ne ducem la magazin.cand sa ne intoarcem aman2 cu mancare si suc in mana vedem profa de bio in fata noastra(trecusem de cancelarie...mai aveam oleaca si intram in clasa da n-am putut merge ca si ea tot la noi in clas avroia sa mearga)si ce ne gandim noi.sa ne intoarcem repede pe a cancelarie sa coboram pe scarile profilor.iesim de pe holul nostru si coboram pe scarile profilor.stam oleaca si urcam cand urcam profu de geogra venea din partea opusa si se ducea si el spre clasa noastra.incepem noi sa alergam spre clasa sa intra inainte sa ne vada profu si intre "partea noastra de scoala"si cancelarie este o usa.si draga mea colega a cazut fix in usa. i sa imprastiat mancarea... a ocupat toata usa ca nici eu nu mai puteam trece sa merg in clasa si na mai si bufnit rasu de toti profii se uitau la noi inclusiv cel de geografie.laughing

| iness a răspuns:

Uau:)). am eu multe si scurte:))).:)
eram in clasa. ora de civica. avem o profa praf. parca vine din armata. si. era total liniste. afara se aude: fiareee vecchiii fiareee luoooom... la care eu: i-auzi maria, fratii:>. =]].

sau alta. eram in capatul holului. si in partea cealalta era cancelaria. era pauza. si iese profa de franceza din cancelarie. si se uita la mine. si eu: te inviit aicii este sansaa ta. la surprize...
:)))))

sau alta... am fost intr-o excursie. si era o colega din clasa mea alina. pe care aia nu o suportau. de la cealalta clasa. si ne distram in autocar. si a pus soferu' melodia "l`italiano" http://www.youtube.com/watch?v=DlOO-EkdTCM

si un baiat face: la sciateee mii cantareee alina spala covoareee :))))))=))).
tot autocaru' canta asta:)))).
a fost o faza de milioane. a aflat toata scoala de ea; x. :))). dar acum m-am impacat cu fata aia:). in fine.

eu de fapt faze am plin la status. toata lumea cand era trista se uita la status meu si gata=))). uite pe care am acum:

Futicss ‹зз.: Hai sa facem istorie
Adaa. :x: )
Futicss ‹зз.: In 75
Futicss ‹зз.: )
Adaa. :x: scoala de care nu a uazit nimeini
Adaa. :x: )
Futicss ‹зз.:
Futicss ‹зз.: scoala care a spus NU grevei
Futicss ‹зз.: ))
Adaa. :x is typing...
Adaa. :x:

mai multe am pe celalalt id si numai stiu parola:))) poate mai vb:) papa>:D

| adryanna_1984 a răspuns:

Eram la o balta etcc...cu un foarte bun prieten an apa si eu nu ajungeam cu picioarele la fund ma tineam de gatul lui sh mia desfacut sutienul sh a anceput sal fluture asa prin aerx(bine ca acolo erau numai prietene sh prieteni dar oricum nu au vazut nimic...laughing)laughing)laughing)laughing)