| anonim_4396 a întrebat:

Hey, care sunt cele mai penibile sau amuzante intamplari care vi s-au intamplat pana acum in viata asta? stiu si eu, poate ati avut una anterioara...

laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Yannaa a răspuns:

Eram odata la bunica mea la tara, iar curtea strabunicii mele d-zeu s-o ierte era fix langa.de fiecare data ma duceam asa tiptil tiptil si ii furam bastonul sau scaunelul pe care statea ea si se enerva teribil si imi zicea "chem militia" laughing) pana intr-o zi cand eram eu imbracata intr-o rochita rosie si cand sa ma duc sa-i ascund din nou scaunelul m-am prins intr-un cui si am ramas acolo pana cand ea a venit si mi-a tras vreo doua palme zdravan laughing de atunci m-am invatat minte

4 răspunsuri:
| CNlaet a răspuns:

Cand mi-am rupt mana am stat cu mana in ghips 6 saptamana.

| Sabiii a răspuns:

Paii...Eram odata la scoala la ora de romana si scriam un text si la un moment dat mi-a cazut cartea jos si m-am aplecat sa o iau si m-am aplecat asa de tare sa am cazut in cap si am ridicat picioarele si am dat banca jos.Noroc ca nu purtam fustalaughingOricum toata clasa a inceput sa rada si profa la fel...

big grin Cam asta e...

| byby0552 a răspuns:

Pai... odata ...nu eram atenta la ora de matematica.si m-a scos la tabla la un exercitiu nu foarte greu. dar totusi eu nu il stiam laughing. Si trebuia sa impart un numat foarte mare la unul si mai mare. Toti colegii stiau sa il faca(bine nu stiu daca chiar toti dar majoritatea. tin sa precizez ca exercitiul l-am avut ca tema pentru ziua aceia) numai eu nu stiam. bine eu incercam sa il fac si. ma chinuiam si s-a suparat profu' pe mine bineinteles ca toti colegii au inceput sa rada dar asta e. Orik bine ca colegutzii mei au uitat laughing

| CursedBlackTiger a răspuns:

Eram la ora de fizica si vorbeam cu niste colegi pe acolo si m-a ascultat profa. Dupa ce ma ascultat am luat 3 si ca sa ma razbun i-am desumflat rotile de la masina...laughing
Sau mai eram acum cativa ani pe afara si ma plimbat cu bicicleta si cum o iau pe scurtatura dau de 2 caini din rasa Ciobanesc German. M-au alegat aia vreo 2 km laughing dar cine mai statea sa masoare ca eu aveam vreo 40 50 km la ora la cum pedalam sa nu ma prinda cainiilaughing Tu?