| anonim_4396 a întrebat:

Hey, deci am in plan ca pana anul viitor MAXIM, sa imi cumpar un iPhone 4S, DAR, trebuie sa strang bani f repede si nu stiu cum asa ca as vrea sa imi dati niste idei. Specific ca de fiecare data cand iau un 10 la mate primesc 50 lei la romana 30 lei si altele 15. si nu prea se dau note deocamdata... Pana acum am strans in jur de 700 lei.
FUNDA cele mai bune idei pentru strans bani (nu ziceti sa spal vase) big grin

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Du-te și prostituează-te... dacă ești bun într-o săptămână scoți bani pentru 6 iPhone-uri.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

La cerşit cu tine

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru XxBalonasheeXx):

Lasa ca la anul' te vad eu pe tine intinzand mana

| totGumã a răspuns:

La muncit nu la intins mana~

| angelsaredickswithwings a răspuns:

... da as vrea sa imi plateasca si mie mama rrezultatele straight face ...nu de alta dar acum mi-as lua si eu un iphone 4 s

| Overom a răspuns:

Parerea mea este urmatarea chestia cu banii ar trebui sa tina de tine nu de noi pentru ca unii iti pot da idei proaste doar de dragu amuzamentului lor, nu vreau sa te demoralizez dar asta e parerea mea ia-ti un job dk esti in scolar poti sati ei joburi ocazionale sambata si duminica esti baiat produ banulbig grin succes la $$$$