| PopStarInMyMind a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi cumpar Sims 3! Si pana acum am doar 30 de lei! Din cate stiu costa aproape 200 lei! Deci ce idei puteti sa-mi dati ca sa strang bani, in afara de alocatii! Si repede! Va rog!

7 răspunsuri:
| Revelation a răspuns:

Ia'l de pe net

| alex9480 a răspuns:

De esti fraiera si nu il iei de pe net?

| uncontdestuldenasol a răspuns:

De ce sa dai 200 de lei pe acelasi joc pe care il poti lua de pe marea lume a internetului?batting eyelashes. Pastreaza banii pentru altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga PopStarInMyMind,
Ma bucur ca te intereseaza jocurile Sims.Si eu imi doresc. Oricum, tu puteai strange milioane prin colindat si urat.Eu mi-am cumparat haine cu ei.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Cel mai bun sfat al meu ar fi sa il iei dupa net si sa faci altceva cu banii.
Sa ai o seara buna!

| alinutzasyk a răspuns:

Am eu sims 3 original.mi l-a adus mama din spania.e superbb...mie nu imi mergea cel dp net cum doream si am vrut originalul.si acum il vand cu 60 de lei pentru ca nimeni nu il ia cu 2 mil.te mai intereseazA?