| FreyLike a întrebat:

Hey, hey, buna, buna. Ce mai faceti? * chiar nu-mi pasa, dar ma plictisesc, si nu am ce face*

Mor de plictiseala, si m-am gandit, ia sa vad cum se chinuie altii sa dea raspunsurile la intrebarile capcana pe care le pun * sunt foarte usoare, sper sa nu va chinuiti prea mult* Bla, bla, bla, asa, da, sa incepem:

1) Cand tai painea ce faci?

2) Cate zile de naştere are un om de 42 de ani?

3) Ce este o dată într-un minut, de două ori într-un moment şi nici o dată într-o sută de ani?

4)O fetiţă mergea spre casă cu un coşuleţ în care se aflau 2 boboci de raţă şi 2 boboci de gască. Cite picioare mergeau spre casă?

5)Fratele unui doctor a murit, dar omul care a murit nu avea nici un frate. Cum e posibil?

6)Dacă mergi cu maşina şi îţi apare o turmă de oi şi un cioban. Ce calci prima data?

7)Un barbat iese dintr-un bar pentru a pleca acasa. E imbracat complet în negru. Fiind beat, merge mai mult pe strada. O masina neagra, fara faruri aprinse se apropie în viteza. Totusi, înainte de a-l lovi, masina franeaza brusc si barbatul nu este accidentat. Cum de l-a zarit soferul? O singura mentiune... Nu e nici un bec/felinar aprins pe strada!

Un singur lucru: RASPUNSURILE SUNT LOGICEEEE

Funda la cine da cele mai multe raspunsuri corectehappy

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! happy
ஜ1. Firimituri
ஜ2. 1
ஜ3. "m"
ஜ4. 2
ஜ5. Era femeie/avea o sora
ஜ6. Frana rolling on the floor
ஜ7. Era lumina afara. = Zi

Bye! ✌

| FreyLike explică (pentru RainmakerX):

Ma uimiti O-O Geniilor sad. Nu-i drept. Eu nu le-am stiut din prima!

| RainmakerX a răspuns (pentru FreyLike):

La ultima si la aia cu fratele m-am chinuit un pic mai mult rolling on the floor

| FreyLike explică (pentru RainmakerX):

Tre' sa gasesc intrebari cu capcane mai grele! Sa va vad eu la alea tongue

| RainmakerX a răspuns (pentru FreyLike):

happy Asa sa faci. Merci! Bafta!

| FreyLike explică (pentru RainmakerX):

Sunt cu ochii pe tine! O-O Bye!

| RainmakerX a răspuns (pentru FreyLike):

Bye! big grin

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Trag cu mitraliera.
2. 2.
3. Curcubeul
4.un picior.
5. Unu dinte era nebun.
6. Nimic, îmi jegojesc masina.
7. Simtea ca putea a alcool asa ca a pus frana sa vada unde e barul sa dea pe gat ceva.

| FreyLike explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Niciunul nu-i corect, dar toate ma amuza! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt si eu noua. Nu stiu daca am nevoie de invitatie sau ceva pe categoria asta.
1. Firimituri
2. 1
3. Litera m
4.
5. Avea o sora? laughing
6. Frana (dar mai bine ciobanul) laughing
7. Era zi?!

| FreyLike explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Nu-i nevoie de nicio invitatie. Si eu sunt noua, daca pot spune asa. Noua, de o saptamana happy. happy

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

1. nimic
2. 41
3. litera m?
4. 12
5. era extraterestru
6.Frana
7.n-am chef s-o citesc

69. Unchiul dolan

| FreyLike explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Sa inteleg ca omul ala s-a nascut de 41 de ori?! S-a reincarnat in aceeasi persoana... de 41 de ori? Sau ce?! rolling on the floor

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru FreyLike):

Era un numar random

| FreyLike explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

rolling on the floor Ma gandeam eu...happy

| Hitler666MD a răspuns:

1.Generez
2.radacina patrata a numarului 4 minus 1
3. in orice caz nu e M nu e M
4. aproximativ Pi minus 1
5.era o creatura dintr-o dimensiune paralela
6.libertatea rolling on the floor
7.Mii lene sa citesc.

| celdesuspendat a răspuns:

1- nu o tai, o rup(urasc painea feliata!)
2- depinde... daca s-a nascut pe 29 februarie?
3-habar n-am laughing
4-doua
5-nu stiu
6-frana(sau acceleratia, depinde cat de psihopat sunt in ziua aia)
7- exista "dumnezeul betivilor laughing

| FreyLike explică (pentru celdesuspendat):

1) Dar daca totusi ar trebui s-o tai?
2) SI daca nu s-a nascut pe 29 februarie?!
3) Nici nu cred ca vei avea habar vreo data... rolling on the floor
5) Foarte convingator.
6) As paria ca va calca acceleratia. rolling on the floor
7) Nu, nu exista ( NOT FUNNY!)

| celdesuspendat a răspuns (pentru FreyLike):

Ma bucur ca te-au multumit raspunsurile 3 si 5 laughing

| FreyLike explică (pentru celdesuspendat):

rolling on the floor. Eu nu ma bucur... Nu poti mai mult de-atat, asta este. Off, doamne!

| celdesuspendat a răspuns (pentru FreyLike):

Nu pot mai mult de-atat? ce-ai fi vrut sa raspund? rolling on the floor)

| FreyLike explică (pentru FreyLike):

Eu plec, Pentru ca I have viata socialarolling on the floor

| FreyLike explică (pentru celdesuspendat):

Nu stii de gluma? Atunci ce cauti la categoria asta! Esti o rusine pentru aceasta categorie! rolling on the floor

| celdesuspendat a răspuns (pentru FreyLike):

Ok happy