| Ayako a întrebat:

Stiti cumva de unde as putea cumpara provizii de CHIO Xtreme cu sare si otet (la magazine nu prea gasesc) laughing?

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Mergi la Carrefour si ia-ti 40 de pungi laughing)

16 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Din camara bunicii.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

La magazinul de pe colţ. Ştiu eu că nu ai încercat straight face

| W3R4 a răspuns:

Pod.

| hummmer a răspuns:

Lidl,Real.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

De la farmacie.

| VeveritaBestiala a răspuns:

La magazinul meu de ghinde.

| Ayako explică (pentru VeveritaBestiala):

Si ca costa? (o tona) laughing

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru Ayako):

3.8889,5 mii de lei sau poti face plata in arahide siberiene

| Ayako explică (pentru VeveritaBestiala):

As putea sa platesc in alune? Am ramas fara arahide(i le-am dat Veveritei Vera )

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru Ayako):

Ai putea sa-mi faci cunsotinta cu ea big grin?

| Ayako explică (pentru VeveritaBestiala):

Poate,dar sa stii ca e foarte timida :3

| Ayako explică (pentru VeveritaBestiala):

Poti sa-ti dau o fundita sau un papion in carouri (ii plac funditele).big grin Vreii?

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru Ayako):

Da,nu ai cu model de ghinda? Nimeni nu poate rezista ghindelorwinking

| Ayako explică (pentru VeveritaBestiala):

O sa fac rostwinking Oricum Vera e plecata momentan in Narnia la bunicii ei.Pana vine fac rost big grin

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru Ayako):

Mersi omule, nu stiu ce ma faceam fara tine big grin.Hai sa mergem la o alunata odat, vrei? Fac eu cinste!

| Ayako explică (pentru VeveritaBestiala):

winkingBine