| Doomnezeu123 a întrebat:

Se merita sa cumpar Chio Chips Wasabi,chili sau otet si sare?Sa stiu daca dau sau nu banii degeaba...
P.S.:sunt obisnuit cu gusturi picante

Răspuns Câştigător
| madela a răspuns:

Gusturile difera de la om la om. Trebuie sa incerci personal happy Daca iti place hreanul si otetul destul de mult... se merita. Au gust puternic ("extreme"), nu se pot manca asa rapid ca celelalte... dar macar o data, ai putea incerca.

6 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns:

Alea wasabi si otet sunt cele mai nasoale(crede-ma am luat un chips si am aruncat punga)alea picante sunt cele mai bune. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din propria experienta de acum...5 minute de cand am terminat un chio cu Wasabi iti spun sa NU CUMPERI...nu e problema de picant ci gustul in sine e foarte aiurea.Probabil celelalte sunt mai gustoase, nu am incercat!

| pinguta a răspuns:

Nu. Mai bine iti iei Lay's Rumeniti in cuptor cu ierburi mediteraneene. Sunt picanti si mai consistenti happy

| fafu a răspuns:

Azi am luat si eu teapa cu el vine un coleg cu vrei si eu ca sa nu il refuz am luat 2-3, noroc ca nu le-am bagat pe toate ca si vomitam dupa am zis hai sa ne batem joc si de alti si am inceput cu colegii de clasa profu de romana (noi nu facem cu el romana, dar oricum ii de treaba) si altii, unul din ei a venit a luat mai multi si ia bagat pe toti si ia scuipat imediat afara.
Asa ca nu are rost sa dai 3 lei pe o prostie mai bine iti iei altceva

| Ene_Cristian_1994 a răspuns:

Da! poti cumpara! mai ales cele cu chili. sunt cele mai bune!

| logarecufacebook a răspuns:

Cele mai bune sunt cele cu wasabi. big grin Sunt dependent de ele big grin