| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Sall.Astazi am mancat "Chio Xtream" cu sare si otet si mi sau parut oribil. Voua cum vi se par?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Eu chiar ieri mi-am luat cu Wasabi şi am vrut să i le dau unui câine dar m-am gândit că-l omor naibii. Nu ştiu cine poate mânca aşa ceva, sunt oribile. Până şi mama mea, care de obicei mănâncă iute a spus să le arunc.

Dar cele cu Chili sunt acceptabile.
De astea cu sare mie frică să mă ating.hee hee

| MihaiAndronescu123 explică (pentru Rockart):

Ai griga! Nu incerca cu sare.De la ele chiar am vomitat vorbesc serios:o!

| Rockart a răspuns (pentru MihaiAndronescu123):

O să am. Ok. Merci de sfat.

4 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Mie mi se par cele mai reusite. cele cu wassabi sunt destul de slabe.alea cu chilli nici nu le simt gustul

| byutsa14 a răspuns:

Sunt Chiar najpa mie mi-a venit s`vomit d`l`elestraight face!