| niko200 a întrebat:

Heyy TPU!
Este urgent!
Deci am o imprimanta Canon Pixma mp230 si mi sa aprins butonul C [nu mai am tus color]. stiu ca daca apesi pe butonul cu triunghiul rosu se reseteaza cartusurile. Eu apas pe el si imi trage foaia goala.Cum pot face sa imi mearga din nou? Imi trebuie urgent tusul. straight face

Multumesc!
Dau funda.
P.S.: scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Daca nu mai ai tus color trebuie sa iti iei alt cartus de tus si sa il inlocuiesti pe cel terminat.

4 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Iti sugerez sa-i pui o proteza ceva, dacă vrei sa meargă pentru ca ştii, imprimantele nu au picioare...

| Speed99 a răspuns:

Vrei sa o faci sa mearga? Da' de la cine ciordesti picioarele?!

| niko200 explică (pentru Speed99):

Hmm..mda..multumesc pentru. raspunsurile rautacioase.ce pot sa zic.

| Crâstoşelul a răspuns:

Trebuia să te fi învăţat până acum că nu scuzăm categoria.