| VibeTrix a întrebat:

Hhhhhhhhhhaaaahhhhaaaaaahhhhhhhaaaaaahhhhhhhaaaaaahhhhhh haaaahhhhhhaaaaahhhhhhaaaahhhhhhaaaa. -_-
De ce nu mai intrati pe WhatsApp? Instagram? Facebook? Twitter (nu prea umblu pe el...) oh...nu mai am Instaa! sad am uitat parola si id-ul. de ce? crying((((((((((

10 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

îs deja pe wpp, pe insta am intrat acum 10 minute, facebook nu am, twitter nu am.

| LePotato a răspuns:

Nu inteleg...razi sau plangi?

| Croampa a răspuns:

Pe wapp merge greu telu' si pe fb nu te am la prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pe toate, da sa vorbim! love struck

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Ok. happy Hai pe fb daca vrei

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Da like acestui pelican fara nici macar un motiv ▄▄▄▀▀▀▄▄███▄ ░░░░░▄▀▀░░░░░░░▐░▀██▌ ░░░▄▀░░░░▄▄███░▌▀▀░▀█ ░░▄█░░▄▀▀▒▒▒▒▒▄▐░░░░█▌ ░▐█▀▄▀▄▄▄▄▀▀▀▀▌░░░░░▐█▄ ░▌▄▄▀▀░░░░░░░░▌░░░░▄███████▄ ░░░░░░░░░░░░░▐░░░░▐███████████▄ ░░░░░▒░░░░░░░▐░░░░▐█████████████▄ ░░░░▒▒▒▒░░░░░░▀▄░░░▐██████████████▄ ░░░░░░▒▒░░░░░░░░▀▄▄████████████████▄ ░░░░░▒▒▒▒░░░░░░░░░░░░█▀██████▀

| VibeTrix explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu merge like. doar pe fb fb fb fbfbfbfbfbfbfbfbfbfbfbfbfbfbfbfbfbb.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru VibeTrix):

La 500 de comentarii ma filmez cand mananc o lamaie

| VibeTrix explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

HAIDE. laughing)) sau cand mananci o banana?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu-mi plac