| XmimiX a întrebat:

Cum credeti ca ar fi viata fara facebook, instagram,twitter, whatsapp si mess?

28 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Mult mai frumoasă ar fi viața fără acestea.Stând,socializând,butonând pe internet, ne vor tâmpi.De ce nu mai ieșim afară să ne mai jucăm atât timp cât suntem copii(cei care sunt, desigur)căci mai târziu o să regretăm că cei mai frumoși ani au fost petrecuți în fața calculatorului.

| Pacala a răspuns:

Mult mai frumoasa si mai sanatoasa.

| OnuOnulică a răspuns:

Ar fi mult mai bună asta e sigur happy în ziua de azi Facebooku, twitteru te tâmpeşte pe zi ce trece.

| Sn4k3 a răspuns:

Frumoasa big grin

| Dariusuu a răspuns:

Frumoasă...

Pe mess oricum nu mai stă nimeni dar mi-e dor de vremurile acelea când nu aveam facebook și stăteam pe mess.

O zi frumoasă.

| Mayar a răspuns:

Tot la fel, ba chiar lumea va avea mai mult timp liber. Dar acest lucru n ue posibil, doar daca se intampla ceva cu toate tehnologia, deci acest lucru e imposibil.

| RobertMoon a răspuns:

Cum era acum 10 ani, adica foarte frumoasa, stateam mai mult pe afara iar joaca cu prietenii pe strada parca era mut mai frumoasa decat cea de acum pe internet. sad i can't forget...

| AdrenalinTm a răspuns:

AR FI FARA COCALARI carre se inspira de la alti cocalari facebook = vrajeala online, lauda, prostie,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de placuta.comunicare si socializare live, scrisori frumoase, distractii in aer liber, discoteca nocturna in adure, in camp.intalniri saptamanale cu atat mai placute cu cat sant rare, si legaturi si relatii mai sigure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu n-am niciuna din cele enumerate de tine. Bine, am ID de mess, dar nu-l folosesc. Si cum e? E al nabii de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sedentarism. Nu s-ar trai o viata superficiala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sănătoasă pentru creier.

| Lαrisα a răspuns:

Nici macar twitter? sad Cred ca m-as plictisi groaznic. Nu-mi pot imagina o lume fara internet. laughing

| vlad89c a răspuns:

Pentru razgaiatii de 11-12 ani ar fi groaznica, pentru multi altii ar fi de 100 de ori mai buna.
https://www.youtube.com/watch?v=Z7dLU6fk9QY videoul asta spune tot.

| IFlorin97 a răspuns:

Ca atunci cand eram mici fara calculator

Răspuns utilizator avertizat
| 16Gabriela a răspuns:

Mai distractiva, parerea mea.

| Scorpiel a răspuns:

Am trait viata aia, mult mai frumoasa...toata lumea ar fi afara, prin parcuri si ar socializa acolo. Asta sa nu mai vorbesc si de sanatatea corpului happy

| Rahzy a răspuns:

Viata e buna cu ele, dar fara ele este si mai buna. Unele persoane chiar exagereaza...sunt disperate pentru ca poza de profil e veche de o saptamana...

| LoveYou7784 a răspuns:

Pentru mine ar fi naspaaa ...Toate astea sunt folositoare cand nu ai minute si vrei sa vorbesti cu cineva laughing

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Eu nu am cont pe niciuna dintre aceste rețele de socializare și nu mi s-a întâmplat nimic până acum.Trăiesc,mănânc,dorm ca orice copil normal, dacă nu ar exista astfel de rețele pentru mine ar fi indiferent.Aș trăi ca și până acum.

| Cruck a răspuns:

Mai buna

| VeryV a răspuns:

Eu am trăit viaţa fără toate astea şi era mult mai bine. Dar, acuum, dacă au apărut...ce să facem?! laughing

| Vlasceanu_Danut_1997 a răspuns:

Nu prea frumoasa laughing)

| RRRobii a răspuns:

Cum sa o spun frumos? A da: GROAZNICA!

| XmimiX explică (pentru RRRobii):

De ce groaznica?

| RRRobii a răspuns (pentru XmimiX):

Pare plictisitor fara toate astea. Da, nici eu nu sunt un fan al Site-urilor de socializare, dar cum nimeni nu mai iese afara, singur in casa ma plictisesc de moarte crede-ma.

| Tabriz2003 a răspuns:

…a-și muri!