| liviumicu a întrebat:

cine imi zice si mie multe bancuri haioase cu bula cele mai multe si mai haioase primesc funda :* max 6-7

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia "mama e numai una".
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu "mama e numai una":
- Ionel, tu ce ai scris?
- Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
- Bravo!
- Dar tu Geogele, ce ai scris?
- Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
- Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
- Si tu, Bula, ce ai scris?
- Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
MAMA, E NUMAI UNA!rolling on the floorlaughing

Profesorul de matematica Grigore, la o ora de matematica,
dupa ce a citit prostiile pe care le-a debitat unul dintre studenti
intr-o lucrare, il cheama pe Bula la el, il pupa pe frunte si
zice:
- Tu poti sa te lauzi la toata lumea ca profesorul Grigore te-a pupat in cur, ca asta nu-i caphee hee

Bula si Strula dezlegau integrame:
- Bula, organ genital la femei?
- Orizontal sau vertical?
- Orizontal.
- Pai atunci e gura!laughing

Profesoara, la scoala, incercand sa stimuleze mintile scolarilor, a intrebat:
- Ce este rosu aprins si stralucitor? Bula sare si raspunde:
- Un camion de pompieri!?!
- Nu, zice profesoara, dar imi place cum gandesti. Altcineva?
Maria zice:
- Un mar?
- Corect! zice profesoara.
Apoi Bula zice:
- Am si eu o intrebare... Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura?
- Bula! tipa profa. Noi nu vorbim asa aici!
La care, Bula zice:
- Periuta de dinti! Dar imi place cum ganditi!laughingrolling on the floor

- Bula ce ai vrea sa iti scrie pe cruce, dupa ce mori?
- Ceva simplu si concis.
- Ca de exemplu?
- Vin imediat!laughing

Intr-o zi, vine Bula la scoala, cu ochii vineti.
Profa il intreaba: - Ce-ai patit, Bula, de ai ochii vineti?
Bula: - Pai, eram in autobuz si, in fata mea, era o femeie, careia ii intrase fusta in fund si i-am scos-o si uite ca mi-a invinetit ochiul stang.
Profa: - Dar dreptul?
Bula: - Pai, daca am vazut ca nu-i convine, i-am pus fusta la loc.laughing gata ca te invetiwinking

uite unul de ultima ora.

Seara pe o bancă în parc, un băiat şi o fată. Tipul îi atinge în permamenţă spatele. În cele din urmă ea întreabă:
- Ce faci?
- Caut sânii.
- Sânii sunt în faţă!
- Acolo am căutat deja…laughingrolling on the floor cred ca e cel mai tare banc, chiar daca nu e cu bulalaughing

Profesoara le explica la scoala copiilor:
- SIDA se poate lua in relatia ea-el, ea-ea, sau el-el.
Bula intreaba:
- Doamna profesoara, in relatia eu-eu exista vreun risc?