| Moryami a întrebat:

Howdy!
Stie cineva cum se numesc tipurile alea de meme cu fata alungita (nu stiu cum sa explic), gen cum are Omu' Paiangan poza de profil pe Facebook. Meme-urile alea cu greseli intentionate in engleza, gen "luk batmon herez an sparkel, omg thx jokur 4 da sparkel). Le caut de foarte multa vreme.
Va rog, daca cineva stie cum se numesc. (dau funda)

Forta fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| syd a răspuns:

Http://bfy.tw/6vNR

| Moryami explică (pentru syd):

Multumesc. Gasisem deja, dar tot ai raspunsul castigator.winking
O zi buna!

3 răspunsuri:
| DeeAnonym a răspuns:

Nu stiu cum se numesc dar daca ai o poza salvata undeva sau daca stii sa gasesti acea poza, ii poti da cautare in google cu poza si atunci e posibil sa gasesti...

| Moryami explică (pentru DeeAnonym):

Am incercat si varianta asta. Nu scrie cum se numeste.